שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

יריד יין כחול לבן

לתמיכה ביצרני יין מקומיים

יריד יין כחול לבן: לתמיכה ביצרני היין המקומיים וסיוע בשיקום יישובי העוטף יתקיים ב- 22-23 בפברואר, במתחם הקולינרי של רשת חינאווי Wine & More בנוף הגליל.
יריד טעימות זה יכלול עשרות מציגים מיקבים ישראלים מובחרים- קטנים וגדולים. מגוון עשיר של יינות אדומים, לבנים, רוזה ואף קוקטיילים מובחרים כך שכל מבקר יוכל למצוא מענה להעדפותיו.

מתחם הענק המשתרע על פני שטח של כ-800 מ"ר, ישלב עשרות דוכנים של יקבים מסקרנים במיוחד ובתוך כך, תינתן במה ליקבים בוטיקיים פחות מוכרים להציג את תוצרתם, לצד יקבים מהשורה הראשונה. עלות כניסה ליריד הנה 29 ₪ וכוללת גם גביע יין במתנה. טעימת היינות תתאפשר בחופשיות וללא כל הגבלה.

בין היקבים הבולטים שיציגו ביריד כחול לבן:
סוסון ים, פלדשטיין, אוריאל, אדיר, לוריא, ג'וליה, הרי גליל. לצידם- שאטו גולן, רמת הגולן, דלתון, ברקן ביטא, קסטל, כרמל מזרחי, אמור קוקטיילים ועוד.

ניב הלוי, מנכ"ל רשת חינאווי Wine & More: "זו חובתנו המוסרית כקהילה עסקית לתרום כל אחד בתחומו לשיקום המדינה והחברה שלנו.
בין מכלול היוזמות שאנו מובילים מתחילת המערכה, בחרנו גם לתמוך בעורף ולקיים אירוע תמיכה המתכתב עם עולמות התוכן בהם אנו פועלים. בחרנו להבליט ולהעניק רוח גבית ליצרני יין קטנים לחשוף את תוצרתם האיכותית לקהל הרחב. יריד זה הוא סנונית ראשונה לאירועים עתידיים נוספים שנקיים ברחבי הארץ במטרה לספק אסקפיזם ראוי.  הפעם תושבי הצפון ומטיילים באזור ייהנו ממנו- ולו למספר שעות".

"אני ומשפחתי מפונים בעצמנו מיישובי העוטף, כך שבזווית הראיה האישית, למחוות מסוג זה קיימת חשיבות משמעותית, הן מורלית והן כלכלית. אנו צופים להיענות גבוהה ונערכים לאירוח אלפי אורחים ביומיים הללו, לרבות בכירים מהתעשייה ומהזירה הציבורית המקומית. הם ייהנו מאווירה תוססת ויחשפו לקשת רחבה של מותגים חדשים ומפתיעים במיוחד".

יריד יין כחול לבן 
רשת חינאווי Wine & More
שדרות מעלה יצחק 3, נוף הגליל.

יום ה', ה- 22.2.24 בין השעות 17:00-22:00.
יום ו', ה-23.2.24 בין השעות 10:00-17:00.
https://www.wineandmore.co.il/

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות