יקבי כרמל בסדרת טלוויזיה חדשה

27/06/2013
בהובלת השף צ'רלי פדידה שף אולימפי המשך »

שף צ'רלי פדידה הוא השף הראשי של מלון שרתון תל אביב. הוא מתמחה בפיסול בקרח, בשוקולד וכל מנה יוצאת אצלו ברמת צלחות של אומנות.

כבר למעלה מעשור שהשף צ'רלי פדידה מייצג את ישראל בתחרויות קולינאריות ברחבי העולם. פדידה הוא השף שהביא הכי הרבה הצלחות לישראל בתחרויות הנחשבות ביותר בעולם כמתחרה בודד וכמוביל המשלחת הישראלית, יש לו למעלה מחמישים מדליות זהב!

דורית ופדידה

סדרת אוכל חדשה בשם 'שף אולימפי' החלה להופיע בימים אלה בערוץ 10. בסדרה החדשה מביא השף פדידה את אהבתו ל'אקשן' שבתחרויות הקולינאריות והידע המקצועי הרב שלו היישר אל המטבח הביתי שלו ומראה איך גם שם אפשר להיות אלופים.

בכל פרק בסדרה יארח השף אלופים אולימפים מתחומי ספורט שונים. הם יבשלו ביחד מתכונים מתוחכמים לצד מתכונים פשוטים שאוכלים הספורטאים שהוזמנו. על גבי השולחן הם ישוחחו על הרגעים המרגשים בתחרויות, על הקשיים ובעיקר על הקשר בין אוכל ותזונה נכונה להצלחה בספורט.

בין האורחים: אורן סמדג'ה, לי קורזיץ, שחר צוברי, אריק זאבי, אלכס אברבוך ועוד.

בכל פרק משולבים קטעי וידאו מרגשים מהתחרויות בחו"ל הן של האורח והן של צ'רלי.

היינות שנטעמים ליד האוכל בסדרה הינם של יקבי כרמל. בפינה מיוחדת, בכל אחד מפרקי הסדרה, מתאימה את היינות למנות דורית בן סימון מיקבי כרמל ועונה על שאלות הנוגעות לעולם היין.

הסדרה משודרת בערוץ 10 בימי שישי אחרי הצהרים, ותשודר גם בערוץ האוכל ובערוץ החיים הטובים, בארץ ובארצות הברית. כמו כן, הסדרה תועבר למטוסי אלעל במסגרת שיתוף פעולה בין ענני תקשורת לחברת אל על לשידור במסכי ה- VOD, ותשודר באתר Xnet, אתר הלייף סטייל מבית ידיעות אחרונות, ובאתר Ynet.

הסדרה בת שישה פרקים באורך 24 – 28 דק' כל אחד.  

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

5 תגובות על יקבי כרמל בסדרת טלוויזיה חדשה

  1. מאת פנינה כץ‏:

    מחכה למחר!

  2. מאת Mira Eitan‏:

    והנה דורית שלנו בסדרה החדשה 'שף אולימפי' בערוץ 10 עם שף צ'רלי פדידה. טועמת, מטעימה, אוהבת ומסבירה יין:)

  3. מאת Mira Eitan‏:

    ימי ששי בשעה 18:20!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *