שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

בכירי רשת קפה גרג משיקים את יוון בישראל

מפרגנים לחיילי צה"ל ולכוחות הביטחון

בכירי קפה גרג, בניהם בעלי הרשת: יאיר מלכה, גלעד אלמוג וניר אדרי, השיקו את התפריט החדש לשנת 2024, המבוסס על המטבח היווני, עם מנות בעלות פרשנות לחך הישראלי.

האירוע נערך בסניף הדגל של גרג בקניון TLV בתל-אביב, שכלל קוקטייל, מינגלינג וחשיפת המנות החדשות ע"י השף הראשי של הרשת אלעד אמסלם, שהעניק לאורחים הסבר על השילובים הקולינריים.

מימין יאיר מלכה ניר אדרי וגלעד אלמוג – צילום אסף לוי

יאיר מלכה מבעלי גרג פתח את האירוע ואמר: "אני רוצה קודם כל להודות באופן אישי לכל חילי צה"ל ולכוחות הביטחון שבזכותם אנו יושבים פה עכשיו – תודה על מה שעושים עבורנו. לדבריו: בימים אלו שאנו חיים בשגרת מלחמה, ולא טסים לחו"ל, החלטנו להביא את יוון לישראל. הצרכנים הישראלים אוהבים את האוכל היווני הבוסס על חומרי גלם טריים ומקומיים ודומה למטבח הישראלי, ואנו מזהים שבתי הקפה מתמלאים בלקוחות שמחפשים סוג של בילוי משפחתי המשלב קולנריה עם אווירה".

גלעד אלמוג מבעלי גרג עדכן את האורחים שהרשת מתכננת לפתוח סניף דגל בדיוטי בנתב"ג ובימים אלה החלה לפתוח מעדניות שימכרו לראשונה לצרכן הסופי: עוגות, עוגיות, רטבים, פסטות, מעדנים, דברי מאפה ומוצרים ללא גלוטן".

לסיום אמרו מלכה אלמוג ואדרי : "אנו רוצים לברך את החטופים שיחזרו במהרה בריאים ושלמים הביתה וגם את חיילי צה"ל וכוחות הביטחון אותם אנו מזמינים לרגל השקת התפריט החדש לשתייה חמה/קרה – חינם !על כל הזמנה מהתפריט בכל 85 סניפי הרשת הפרוסים ברחבי הארץ".

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות