שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

רשת MOSES SHOP מתרחבת

פותחת את הסניף ה-12 במרכז הקניות החדש בסביון

רשת MOSES SHOP (מוזס שופ), מקבוצת BBB, מתרחבת ופותחת את הסניף ה- 12 במספר, במרכז הקניות החדש ב G סיטי בסביון,
ברחוב השקמה 1 .
הסניף החדש נפתח בהשקעה של כ- 1.2 מיליון ₪, באמצעות זכיין מקומי, עמית בודה (42) תושב קריית אונו.

סניף מוזס שופ בסביון המשתרע על שטח של כ 80 מ"ר, מציע כ- 40 מקומות ישיבה ופועל ע"פ אסטרטגיית הפיתוח של המותג, בדגש על תפריט איכותי, הגשה במקום וניהול מערך משלוחים וטייק אווי.
הסניף מתמחה באירועי חוץ ומספק שירותי קייטרינג עם תפריטים מותאמים אישית לצרכי הלקוח ולכל סוג אירוע (ימי הולדת, בר/בת מצווה, מסיבות סיום) בסניף עצמו, בבית הלקוח, במשרד או בכל מקום אחר.

אהובה תורג'מן, מנכ"לית קבוצת BBB: "האסטרטגיה אותה גיבשנו עבור המותג 'מוזס שופ' מוכיחה עצמה, ואנו שבעי רצון מקצב ההתרחבות של המותג הצעיר. בזכות ניהול כלכלי מוקפד של הפחתת תקורות, חסכון בעלויות כ"א ובחומרי גלם ומיתוג נכון ומדויק- סניפי הרשת זוכים להצלחה ולאהדת הקהל ובמרוצת 2024 ייפתחו סניפים חדשים, במקומות נוספים בארץ."

מוזס שופ בסביון צילום דניאל לוי

הסניף החדש מצטרף כאמור ל-11 הסניפים הקיימים של רשת מוזס שופ. סניפי המותג משתרעים על שטח של 80-100 מ"ר ומציעים כ- 30-50 מקומות ישיבה לצד שירותי TAKE-AWAY (איסוף-עצמי) ומשלוחים. תפריט הרשת הינו מצומצם, עדכני ומהודק הכולל מספר מנות אייקוניות ומוכרות מרשת מוזס, לצד מנות חדשות שעברו התאמה לרשת החדשה בעזרתם של אנשי הקולינריה בקבוצת BBB.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות