שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

רשת הקצביות מיטמן משיקה חטיבת אלכוהול פרימיום

עם מגוון מותגים מהמובילים מהעולם ומהארץ

רשת הקצביות האיכותית מיטמן של האחים לגזיאל, אשר ממוקמת בשרונה מרקט, ביג יהוד וצומת שילת, מרחיבה את סל המוצרים בסניפיה ומשיקה מחלקת אלכוהול פרימיום שכוללת מספר קטגוריות : יינות, וויסקי, שמפניות, וודקה ובירות מהמותגים המובילים בעולם.

חווית הקניות של מיטמן מציעה כעת לצד הבשרים המעולים אשר מיוצרים ומגיעים כולם מהמפעל של הרשת גם את מותגי האלכוהול הטובים בעולם, כאשר מומחי מיטמן בסניפים יתאימו לכל לקוח את האלכוהול התואם לכל ארוחה ויציעו מארזים משתלמים של בשרים ואלכוהול. בין המותגים יוצעו גם מותגי אלכוהול מקומי עם דגש על יקבים מהדרום והצפון אשר נפגעו מהמלחמה.

בעלי הרשת עומר לגזיאל : ״לאחר חודשים של פיתוח, אני מתרגש מאוד להשיק את החטיבה החדשה של מיטמן שתכלול את מותגי האלכוהול שנבחרו בקפידה על ידי מומחים בתחום. בשלב הראשון השקנו את המחלקה בסניף בביג יהוד ובהמשך אנחנו נתרחב ונשיק את המחלקה בכל אחד מהסניפים שלנו. זהו צעד חשוב בהתרחבות הרשת והמותג שהגיע כתוצאה מדרישת הלקוחות שלנו שחיפשו לקבל את הכל במקום אחד.

צילם אסף קרלה


מיטמן
היא מפעל וקצביה של תוצרת מקומית ודליקטסים איכותיים ביותר בישראל.
הסניפים שלה פרושים באזור התעשייה שילת , שרונה מרקט ומתחם ביג ביהוד.
את "מיטמן" הקימו שליישית האחים יותם , עומר ואריאל לגזיאל כמותג קצביות אשר ממנו משווקים ומוכרים את כל תוצרי המפעל. המפעל מספק בשר איכותי ויוקרתי ברמה הגבוהה ביותר לרחבי מסעדות וקצביות ברחבי הארץ. השלושה מספקים גם בשר איכותי גם למסעדות שברשותם : פדריק במודיעין , גסטון באיירפורט סיטי וכאמור לעוד מסעדות ברחבי הארץ

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות