שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

סניף של "מחסני השוק בשבילך"

הפורמט השכונתי  גם בראשון לציון

רשת מחסני השוק, משלימה בימים אלו את הסבתו של סניף קו-אופ שופ בראשון לציון, ל"מחסני השוק בשבילך"- הפורמט השכונתי של הרשת, בהשקעה של מיליוני שקלים.
הסניף החדש עובר שיפוץ מסיבי ומתיחת פנים משמעותית הכוללת עיצוב חדשני, משתרע על פני שטח של כ- 500 מ"ר ויושק רשמית ביום ג', ה-5.12.23.
סניף זה יכלול קצביית פרימיום, מעדניה, מאפיה, מחלקת פירות וירקות טריים גדולה וקופות עצמאיות כשהדגש הוא להעניק חווית קניה המאפיינת את הרשת, גם בסניף שכונתי ואינטימי.
בשנת 2019 רכשה רשת מחסני השוק, בבעלותן של משפחות נעמן וכהן, את פעילותה של רשת קו-אופ ובכך הפכה לאחת מרשתות השיווק הגדולות והמובילות בארץ. כחלק ממהלך כולל של הרשת, סניפי קו-אופ ברחבי הארץ מוסבים בהדרגה לסניפי "מחסני השוק בשבילך".

הנהלת רשת מחסני השוק: "השלמת הסבתו של סניף ראשון לציון, לפורמט השכונתי שלנו הוא חלק ממהלך כולל אשר נועד לתת מענה הולם וראוי לתושבי השכונה והסביבה.
מדובר במהלך אסטרטגי שאמור להיטיב גם עם קהל לקוחותינו ולאפשר להם מחד ליהנות מחוויית קניה מתקדמת ביותר גם בפורמט השכונתי תוך שמירה על צביון קהילתי, ומאידך ליהנות מהטבות ייחודיות המיועדות לחברי מועדון הלקוחות של הרשת, עליהם ניתן להתעדכן באופן שוטף בכל הנכסים הדיגטליים שלנ ו- בפייסבוק, אינסטגרם, טלגרם, טיקטוק ובקבוצת הוואטס אפ הסודית".

"מחסני השוק בשבילך"
רח' השדה 12, ראשון לציון.

לאתר הרשת: https://www.mck.co.il/
לקבוצת הוואטס אפ הסודית – לעדכונים ולמבצעים שוטפים: https://bit.ly/3h53Nh0

רשת מחסני השוק, היא רשת שיווק מובילה בבעלותן ובניהולן של משפחות נעמן וכהן, אשר הוקמה לראשונה בשנת 1996 בעיר באר-שבע.
הרשת מונה כיום 66 סניפים בפריסה ארצית מצפת ועד אילת ובמקביל, מפעילה אתר סחר מתקדם. בשנת 2019 רכשה הרשת את פעילותה של רשת קו-אופ וסניפיה הוסבו ל"מחסני השוק בשבילך"-בכך, הפכה לרשת שיווק מהגדולות והמובילות בארץ.
רשת מחסני השוק, מפעילה מועדון לקוחות פעיל וחזק המונה למעלה מחצי מיליון לקוחות וכמו כן, מציעה כרטיס אשראי עצמאי wincard+ בשיתוף חברת max, המשלב הטבות כלליות ומבצעים בלעדיים למחזיקי הכרטיס.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות