שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

פארק עתידים תל אביב יארח עשרות עסקים

מאות עסקים בצפון בסכנת סגירה

רבים מהעסקים בצפון ובגליל נקלעו לקשיים בעקבות המצב, בעיקר אלה שבעליהם נמצאים בשירות מילואים מתחילת הלחימה. פארק עתידים תל אביב , הרשות לפיתוח הגליל ומשרד הגליל הנגב והחוסן הלאומי החליט להרים את הכפפה עבור אותם עסקים ויקיים מבצע סיוע לחקלאי ויצרני הגליל המשרתים במילואים.

במסגרת שיתוף הפעולה, פארק עתידים תל אביב יארח עשרות עסקים בימים רביעי וחמישי בתאריך 29-30.11, בין השעות 11-16 בשדרות המסחר המחודשות רחבת בניין 4-6, דבורה הנביאה 121 תל אביב.

פארק עתידים תל אביב, שבבעלות אוניברסיטת תל אביב ועיריית תל אביב-יפו, פותח בפני כל תושבי הצפון את עתידים קונקט ATIDIM CONECT -מתחם חללי העבודה המשותפים וכן את המשרדים במעבדת החדשנות "סיטיזון" שבפארק לטובת סטארטאפיסטים, בעלי עסקים וכן כל מי, שזקוק לעבוד בשקט, סמוך למרחב מוגן .במקום ישנו צוות תפעול, כיבוד במהלך כל שעות היום וסביבת עבודה שבה עשרות חברות וסטארטאפים גם לעסקי החזית הצפונית וגם לדרומית.

אלי אוחיון בעלים של מחלבת בת הרים שבמלכיה על גבול לבנון: " המחלבה שלנו סגורה כבר חודשיים, אני אמנם בן 59 אבל גוייסתי למילואים מהשבוע הראשון למלחמה באוגדת 98 וכך גם 50% מעובדי המחלבה, חלקם מגויסים וחלק מפונים. אנחנו מנסים בכל כוחינו להרים את הראש ולמצוא דרכים להתפרנס, העובדה שניתנת לי האפשרות להגיע למכור את התוצרת שלנו, היא משמעותית מאד בעבורינו"

אייל גרין מנכ"ל פארק עתידים תל אביב : "שיתוף הפעולה שלנו עם הרשות לפיתוח הגליל ממשיך, זה השבוע השלישי, שאנחנו מאפשרים לבעלי עסקים מהגליל להשתמש בשטחי המסחר בפארק לטובת ממכר של התוצרת שלהם. בכל שבוע אנחנו פונים לקהלים שונים בגליל, בשבוע שעבר אירחנו את היצרנים מהכפרים הדרוזיים והפעם אנחנו מאפשרים לכל החקלאים, שחוץ מהעובדה שהם מתקשים להתפרנס בשל המצב הביטחוני בצפון, הם גם גויסו למילואים ואין להם שוב אפשרות לפתוח את העסק שלהם. מחובתנו לסייע להם בכל דרך וכך נעשה"

רובי לוזון-מנכ"ל הרשות לפיתוח הגליל: יחד עם השמחה על הגעת החטופים והציפייה לשחרורם של כולם, נכנסנו כולנו לשגרת מלחמה. אנחנו ממשיכים לקיים את יריד החקלאים "האיכר הגליל" המתקיים כל שבוע בפארק עתידים תל אביב, ממשיכים לעזור ולפרגן לחקלאים, ליצרנים ולעסקים הגליליים. תומכים במשפחות ששלחו חיילים בסדיר, בקבע ובמילואים שלצד הדאגה, מחזיקים את העסק ומפרנסים את המשפחה."

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות