שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

מצדיעים לדרוזים ולצ'רקסים

פארק עתידים תל אביב בשת"פ עם הרשות לפיתוח הגליל ומשרד הגליל הנגב והחוסן הלאומי יקיימו מבצע סיוע לחקלאי ויצרני הכפרים הדרוזים והצ'רקסים בגליל. ברקע קידום חוק העדה הדרוזית בעקבות נפילת שישה מבני העדה מתחילת המלחמה .
במסגרת שיתוף הפעולה, פארק עתידים תל אביב יארח עשרות חקלאים ויצרנים דרוזים בימים רביעי וחמישי בתאריך 22-23.11בין השעות 11-16 בשדרות המסחר המחודשות רחבת בניין 4-6, דבורה הנביאה 121 תל אביב.
בנוסף, לפיתוח מודעות למגזר, יגיעו אמנים ולהקת צ'רקסים אותנטית שכרגע ללא תעסוקה לנוכח המצב.

פארק עתידים תל אביב, שבבעלות אוניברסיטת תל אביב ועיריית תל אביב-יפו, פותח בפני כל תושבי הצפון את עתידים קונקט ATIDIM CONECT -מתחם חללי העבודה המשותפים וכן את המשרדים במעבדת החדשנות "סיטיזון" שבפארק לטובת סטארטאפיסטים, בעלי עסקים וכן כל מי, שזקוק לעבוד בשקט, סמוך למרחב מוגן .במקום ישנו צוות תפעול, כיבוד במהלך כל שעות היום וסביבת עבודה שבה  עשרות חברות וסטארטאפים.

אייל גרין מנכ"ל פארק עתידים תל אביב : " למדינת ישראל יש ברית חיים עם  הדרוזים והצ'רקסים  ומחובתינו כעם להעניק להם את כל הזכויות המגיעות להם כאזרחים אם זה בדיור, בקרקעות ובתעסוקה וכמובן בהגדרת הלאום. אנחנו כפארק עסקי ננסה לחזק אותם באמצעות תמיכה בפרנסה שלהם  דרך הקצאת שטחי המסחר שלנו לטובת מכירת התוצרת הגלילית המצוינת שלהם. אנחנו שמחים על ההזדמנות לארח עשרות רבות של יצרנים וחקלאים דרוזים וצ'רקסים מהגליל בימים רביעי וחמישי הקרובים"

רובי לוזון-מנכ"ל הרשות לפיתוח הגליל: "כמו תמיד, גם עכשיו, הדרוזים והצ'רקסים ניצבים בחזית, חלק מוביל בצבא הגנה לישראל. רובם מגוייסים. כולם, תושבי הגליל, הגולן והעמקים. עם כל הקושי "כפר ביקרתם" , פעילות התיירות בכפרים- ממשיכה. כמעט מידי יום אנחנו מוציאים אוטובוסים עם משפחות מפונים מבתי המלון  לטיולי הפגה בכפרים הדרוזים והצ'רקסים. השבוע – אנחנו מגיעים לפארק עתידים בתל אביב. עם האוכל, התוצרת, הסיפורים ובעיקר עם אהבה גדולה לעם ישראל – כי רק ביחד ננצח".

 

 

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות