אמורים ו- או- איי משיקים אריזת יין חדשנית

22/06/2013
פקק שעם מתברג המשך »

דנה בנית מדווחת:

שני המובילים העולמיים באריזת יין, Amorim  ו- O-I הכריזו בתערוכת ויינאקספו על השקת הליקס, פקק שעם חדשני בהברגה מהירה לבקבוקי יין מזכוכית.

המוצר הינו תוצאת ארבע שנות שיתוף פעולה בין אמורים ו- או-איי. הפיתוח התבסס על יכולות החדשנות ונסיונן ארוך השנים של שתי החברות בפיתוחים עבור שוק היין הגלובלי.Twistable cork to be unveiled

"עתיד החדשנות הוא בשיתופי פעולה" אומר נשיא או איי אירופה, אריק בוטס. "הליקס הוא דוגמה מוכחת למה שניתן להשיג ללקוחות ולשוק היין, כשהחברות המובילות באריזת יין ושעם עובדות יחד".

הקונספט החדשני של 'סיבוב לפתיחה' משלב פקק העשוי משעם בבקבוק זכוכית עם הברגה פנימית בצוואר הבקבוק, היוצר פתרון אריזת יין מתוחכם. הליקס משלב את כל היתרונות של שעם וזכוכית יחדיו. איכות, עמידות, חזות מרשימה וידידותיות למשתמש עם היכולת לסגירה חוזרת. הפתרון ניתן ליישום ביקבים בקלות ובמהירות עם שינויים קטנים בקווי הביקבוק.

"הליקס עונה על הצורך הגובר של הלקוחות לאיכות ועמידות, תוך מענה לחיזוק המותג ותדמית המארז שהיקבים בונים עליהם" אמר אנתוניו אמורים, נשיא ומנכ"ל אמורים. "אנו שמחים להציע לשוק, מוצר שאינו רק 100 אחוזים מתחדש ומודרני, אלא גם פיתרון שמעצים את חווית שתיית היין דרך הנוחות שבפתיחה וסגירה חוזרת".

בבחינה מקיפה שנערכה על ידי אמורים ואו- איי, יין שנארז בבקבוקי זכוכית הליקס עם פקקי שעם מתוברגים לא הראה כל שינוי בטעם, ארומה או צבע. כחלק מתהליך הפיתוח. סקרי שוק בצרפת, בריטניה, ארה"ב וסין הראו פתיחות גבוהה להליקס שמאפשר חליצה מהירה של יינות עילית פופולריים.

בנוסף, הלקוחות העריכו על כך שנשמר צליל ה'פופ' החגיגי בעת פתיחת הבקבוק.

 

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *