שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

תמיכה מרגשת בישראל גם בעולם היין

שלמה גרדמן, סגן נשיא FIJEV מדווח
Wolfgang Junglas

FIJEV – האיגוד הבינלאומי של עיתונאי היין הוציא הודעת תמיכה בישראל בעניין מלחמת חרבות ברזל שפרצה בעקבות פעולת הטרור הנוראית של ארגון הטרור חמאס מה-7 באוקטובר.

בישיבת הדירקטוריון של האיגוד, בו חברים כ -350 עיתונאי יין מכ- 60 מדינות, שהתקיימה ביום חמישי האחרון, אמר וולפגנג יונגלס נשיא FIJEV: "אני מודע לכך ש-FIJEV הוא איגוד ניטרלי מבחינה פוליטית. יחד עם זאת ברצוני להביע את אהדתי העמוקה לקורבנות ההסלמה הנוכחית של האלימות במזרח התיכון. הרגשות והמחשבות שלי נתונות בימים אלה לחברינו בישראל. אני מקווה לחזרה בטוחה של החטופים לביתם וכי האיזור כולו יחזור לרגיעה בטוחה בקרוב. אני גם מקווה להגיע בשנה הקרובה לבקר בישראל כפי שתכננתי."

שלמה גרדמן, סגן נשיא FIJEV וחבר דירקטוריון האיגוד: "היוזמה של נשיא האיגוד מרגשת מאד. הודיתי למר יונגלס על דבריו החמים ועל תמיכתו בישראל. הטבח הברוטאלי של מחבלי החמאס שרצחו למעלה מ-1,000 אזרחים ישראלים תמימים בבתיהם, פציעתם של אלפים נוספים וחטיפתם של למעלה מ-200 אזרחי מדינת ישראל, מזעזע בכל קנה מידה".
גרדמן הוסיף כי הוא מצפה לארח בישראל את מר יונגלס לאחר שהשקט יחזור לאזורינו.

FIJEV הינו האיגוד הבינלאומי של עיתונאים וסופרים העוסקים ביין וכהילים. האיגוד הוקם בשנת 1987 בצרפת, ומאגד את עיתונאי היין המובילים בעולם.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות