שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

סודהסטרים בשיתוף פעולה עם האמן דדה

מהדורה מיוחדת של בקבוקים עם איורים

 מה-7 באוקטובר, נאבקת מדינת ישראל במתקפת הטרור הגדולה ביותר בתולדותיה ונמצאת במלחמה רב זירתית. אנו חווים טראומה לאומית שתיצרב בנפשנו עוד שנים רבות.
חברת סודהסטרים משתפת פעולה עם האמן @dedebandaid  (דדה),  במטרה להעלות את המודעות לצורך בסיוע ותמיכה נפשית לנפגעי פוסט טראומה על רקע לאומי, ויחד יצרו מהדורה מוגבלת של בקבוקים עם איורי פלסטר 'פצעי טרור', אשר כל הרווחים ממנה ייתרמו לעמותת נט"ל, עמותה המעניקה תמיכה וסיוע נפשי לנפגעי טראומה על רקע לאומי. עמותת נט"ל מגויסת מאז תחילת המלחמה לשיקום בריאות הנפש של אזרחי ישראל ורואה בכך חלק בלתי נפרד מהחוסן הנדרש לשיקום החברה בישראל. קישור לרכישה.

האמן דדה מתגורר בניו יורק ויחד עם בת זוגו, ניצן מינץ לרזידנסי,  עם תחילת המלחמה יזמו יחד את קמפיין הצילומים של החטופים, ששטף את העולם. לדבריו: "התחיל לבעור בנו הצורך לעשות משהו. הבנו שאנחנו לא יכולים סתם לשבת או להמשיך לעבוד בסטודיו. זה אחרת כשנמצאים רחוק. היינו כבר בסיטואציות של מלחמות ותקופות מצוקה בארץ, אבל תמיד היינו שם, חלק מהעניין. הפעילות מרחוק גרמה לנו גם להרגיש חלק".

את הפלסטרים המזוהים איתו החל ליצור דדה לפני כעשור. דדה שירת כחייל בהנדסה קרבית ולוגיסטיקה, במהלך האינתיפאדה השנייה, באזור בית לחם וגוש עציון.  עם שחרורו מצה"ל והשיבה לתל אביב, התמודד עם תסמינים פוסט טראומטיים על רקע שירותו הצבאי והחל לצייר את הפלסטרים על פני כל מה שנקרה בדרכו. הפלסטרים החלו להופיע בתל אביב ומשם הפכו לתופעה ואייקון עולמי. בעקבות המלחמה החליטו בסודהסטרים לחבור אל האמן, ויחד יצרו מהדורת בקבוקים עם איורים של הפלסטר "פצעי טרור", המשקפים טראומה של מדינה שלמה.

 שלומי בכור, מנכ"ל סודהסטרים ישראל: "בימים אלו בהם כולנו עומדים המומים וחסרי מילים, בחרנו בפלסטר, אייקון המסמל תהליך ריפוי, שהחברה הישראלית כל כך זקוקה לו.  אנחנו עומדים יחד עם כל עם ישראל בזמנים קשים אלו ושמחים לחבור לעמותת נט"ל אשר עושה עבודת קודש בריפוי הנפשי אישי של כל אחד ובסופו של דבר גם הקהילתי והלאומי. אני משתתף בצער המשפחות של הנרצחים והנופלים, מאחל החלמה לפצועים ומתפלל לשובם של כל החטופים בשלום".

 אפרת שפרוט מנכ"לית עמותת נט"ל: בימים קשים אלו נט"ל עומדת אייתנה בייעודה להעניק תמיכה נפשית חיונית כדי לסייע לאזרחי ישראל הפונים אלינו, להתמודד עם הטראומה והחרדה אשר נמצאים בכל בית בישראל. נט"ל מפתחת ולומדת תוך כדי התקדמות המלחמה את הצרכים המשתנים והאתגרים הרבים בתחום בריאות הנפש, אשר מצריכים מעניים מיידים וארוכי טווח. אנו מודים לחברת סודהסטרים על היוזמה המבורכת אשר תסייע לנו להמשיך בפעילות היום יומית עבור החברה הישראלית.

סודהסטרים בשת"פ עם האמן דדה למען עמותת נטל

להשיג באתר סודהסטרים

 

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות