שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

דיווח מיקב רקנאטי

היקב באזור התעשיה דלתון
יקב בקו העימות
היקב שלנו נמצא באזור המוגדר כאזור עימות בשל קרבתו לגבול הצפון. במהלך הימים האחרונים הדי פיצוצים נשמעים ולעתים הכבישים המובילים ליקב נסגרים לכמה שעות.

בתקופה זו, אחרי הבציר, הטיפול ביינות במיכלים והעברתם לחביות היא עבודת כפיים הנעשית ע"י צוות הייננים והייצור. 50% מצוות היקב גויסו ומרבית העובדים המקומיים פונו מביתם. יש למעשה ביקב כרגע 1/3 מהעובדים כולל עובדי היקב, תושבי הצפון, שעולים משטח הפינוי לעזור בעבודות השוטפות ביקב.

במקביל לייצור, אנחנו עסוקים בשילוח יינות ליצוא, לנקודות האספקה השונות בארץ ובתרומת יינות לתושבים המפונים, כוחות הביטחון וצוותי רפואה ברחבי הארץ.

בימים אלה אנחנו ממשיכים תחת מגבלות המחסור בעובדים ונהגים, ממשיכים לפעול מתוך תקווה שלא נצטרך להשבית את הפעילות בעקבות המצב.

RECANATI Special Reserve
בתערוכת היין היוקרתית
WINE SPECTATOR
בשבוע שעבר נערכה בניו יורק תערוכת היין היוקרתית בעולם
WINE SPECTATOR
תערוכה בה מוצגים כ-200 מהיינות הטובים בעולם עם ציון 90 ומעלה, ליומיים בלבד. ולנו היה הכבוד לקחת בה חלק, שנה שביעית ברציפות!
עם יין הדגל שלנו – SPECIAL RESERVE.אבל השנה הכל קרה אחרת, מי שייצגו אותנו היו ההחברים מחברת ההפצה האמריקאית הנפלאה שלנו PALM BAY, במקום מנכ״ל היקב, הבעלים והייננים שנשארו כאן בארץ בימים לא פשוטים ועובדים לילות כימים בחלל הייצור ביקב.
 בימים אלו ביקב…
במקביל לתקווה הגדולה לימים שקטים יותר – היקב ממשיך לעבוד, גם באיזור העימות הקרוב לגבול לבנון. בשבוע החולף קרה כאן לא מעט – החל מבדיקות של היין אשר נמצא בשלבים ראשונים בחביות ועד ביקבוק של גרי דה מרסלאן.

תכנון רכש שנעשה בעיצומו של הבציר, מוביל לשיירה של מכולות בכניסה ליקב בדיוק בתחילתה של המלחמה והתחממות הגבול הצפוני. קיבלנו בשבועות האחרונים כמויות גדולות של בקבוקים, פקקים ושאר חומרי הביקבוק הדרושים להתחלת עונת הביקבוק שהחלה אתמול ומתוכננת להסתיים ביוני 2024.

במקביל, מנסים במעט כוח האדם הלא מגוייס שנשאר לנו ביקב, להכין את כל משלוחי הייצוא לפני שהמערכה תתחמם יותר בצפון ותאלץ אותנו בהגבלות נוספות.ארה"ב, סינגפור, גרמניה, פולין, צרפת, איטליה, אוסטרליה ועוד,
אלו המשלוחים המדוברים עכשיו.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות