שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

חדש – "הרפתקה בעכו" – משחק מציאות רבודה (AR)

חווית בילוי טכנולוגית תושק בחגים על חומות עכו העתיקה

 "הרפתקה בעכו" , משחק טכנולוגי  חדש ומרתק במציאות רבודה  (AR),  המבוסס על סיפור שבירת המצור של נפוליאון, מושק, בימים אלה בגן החפיר, סמוך לרחוב ויצמן בכניסה לעכו העתיקה ומיועד לכל בני המשפחה.
המשתתפים נהנים ממשחק אינטראקטיבי, חדשני , המשולב בחוויה טכנולוגית מרהיבה, הכוללת  צילומי תלת מימד המעניקים תחושה, כי השחקן  מצוי בתקופה ההיסטורית.

המשחק "הרפתקה בעכו", המיועד לילדים ומבוגרים, מאפשר למשתתפים, באמצעות מכשיר הטלפון הפרטי, להפוך להיות חלק אינטגראלי מהתקופה , מהחוויות של הכיבוש  ושבירת המצור של נפוליאון . במטרה לנצח את נפוליאון, המשתתפים צריכים למצוא את כל הרמזים שהשאיר שאטו ראנו, השליח שנפוליאון שלח לעכו, על מנת  לדרוש את כניעתה של העיר.
המשחק מעורר לחיים את חומות עכו העתיקה והופך אותם למגרש משחקים דינמי ומרתק.

במשחק מגלים גם את המערה הסודית של אל ג'אזאר שנחפרה בחשאי ושופצה בעת האחרונה.   המשתתפים מוצאים חפצים ועוזרים לדמויות האותנטיות מתקופת המצור על עכו במרדף מרתק בין העתיקות. זאת באמצעות טכנולוגיית המציאות הרבודה. התוצאה היא חוויה יוצאת דופן המשלבת את ההיסטוריה העשירה של עכו עם הטכנולוגיה המודרנית, המעניקה הנאה והפתעה לכל משתתף .
המשתתפים מכוונים את מכשיר הטלפון לעבר החומה ופוגשים דמויות צבעוניות שהשפיעו על מהלכי הקרב בהן:
שר האוצר של עכו, אדמירל מהצי הבריטי, קצין התותחים הצרפתי , אויבו המושבע של נפוליאון ועוד דמויות מעניינות מאותה התקופה, איתן מנהלים דיאלוג, שיתוף פעולה ומשא ומתן בדרך להצלת העיר.

המשחק פותח במשך שנתיים,  על ידי חברת   "מעבר למציאות" (MTR)More than Reality בעבור החברה לפיתוח עכו העתיקה .

נמרוד ברגר ונפתלי שפיצר- יזמי המשחק : "במשחק 'הרפתקה בעכו' בחרנו לשלב בין העבר והעתיד, בין התרבות ההיסטורית של עכו לטכנולוגיה המודרנית של המציאות הרבודה. אנו מאמינים שכשמשלבים בין השניים, ניתן  ללמוד את ההיסטוריה  תוך כדי משחק וצבירת  חוויות מיוחדות ומרשימות ובכך להעניק פרספקטיבה חדשה, צעירה ורעננה על ההיסטוריה של העיר. אנחנו מכתיבים את ההיסטוריה ולא ההפך!"

יובל פורת, מנכל החברה לפיתוח עכו העתיקה: "האטרקציה החדשה  "הרפתקה בעכו" מעשירה מאוד את חווית הביקור בעיר  והופכת אותה לאינטראקטיבית ומרתקת. המשחק החדש ממחיש את האסטרטגיה של החברה לפיתוח עכו העתיקה לפיתוח אטרקציות החדשות והחדשניות, גם ברמה הבינלאומית ומיועדות לילדים, מבוגרים ותיירים כאחד.

מחיר:   49 ₪ למשתתף.
מחיר משפחתי מיוחד למשפחה עד 5 נפשות- 199 ₪
קבוצה המונה בין חמישה לתשעה נפשות-  40 ש"ח למשתתף, מהמשתתף העשירי 35 ש"ח למשתתף.

לפרטים ולרכישת כרטיסים: החברה לפיתוח עכו העתיקה ונצרת בע"מ

טלפון לבירורים: 054-5935040

קישור לאתר הרשמי

 

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות