שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

סיורי סליחות בסמטאות צפת

מאירים את העיר

עם תחילתו של חודש אלול, המכונה גם 'חודש הרחמים והסליחות' במרכז התיירות אסנט בצפת שקדו להכין תוכנית ענפה של פעילויות וסיורי סליחות שמתאימות לזוגות, משפחות, ילדים וקבוצות.

לצפת יש הרבה קסם להציע. הסמטאות נשתמרו מימי קדם נושאות בחובן סודות עתיקים, ואגדות שסופרו במהלך השנים והפכו לחלק בלתי נפרד מהמסורת הצפתית.
מתחילתו של חודש אלול ועד ליום הכיפורים בשעות לילה מאוחרות ומעט לפני עלות השחר, הסמטאות של העיר העתיקה בצפת מתעוררות לחיים עם מאות מבקרים המבקשים לחוות את הייחודיות והרוחניות שיש בגליל.
במרכז התיירות אסנט מעניקים למבקרים תכנית פעילות שלמה מלאה בתוכן, מסורת ועוצמה.

הפעילויות והסיורים יתרחשו במהלך חודש ספטמבר, בין הימים רביעי עד שישי ובכל יום ישנה פעילות אחרת.
בכל יום רביעי בשעה 20:00 יתקיימו סיור עששיות וסליחות מוזיקלי הכוללים ביקור בגן המצודה בפסגת העיר צפת, הצצה למערה עתיקה מדהימה ופיוטי הסליחות בסמטאות.
בתחילת הסיור תקבלו עששיות נפט אמיתיות יחד איתן תפתחו את הסיור בתצפית לילית ותמשיכו לסיור בסמטאות העיר העתיקה שם תשמעו סיפורים על תקופת הסליחות המיוחדת, תכירו סגנונות של תפילות ותסיימו בפיוטי הסליחות המרגשים, במופע ניגון אותנטי בחיק הטבע.

בכל יום חמישי יתקיימו סיורי סליחות ומופע 'ניגון גלילי'- מופע מרגש של פיוטי הסליחות שפותח את הלב לחוויה מרוממת מעצימה ומרגשת.
המופע מתקיים במערה מיוחדת בת 500 שנה ומאחוריה סיפור היסטורי מדהים ואותו תגלו כאשר תגיעו.

בכל יום שישי יתקיים סיור 'סיפור בסמטאות'- הסיור נפתח במרכז אסנט, שם תפגשו את המדריך שלכם. הוא יקח אתכם דרך הרחובות והסמטאות, אל מקומות היסטוריים בעלי מורשת עמוקה ושם הוא יספר את הסיפורים שבנו את העיר המיוחדת הזאת.

הסיורים מותאמים ליחידים, זוגות, משפחות וקבוצות. ההליכה על שבילים סלולים אך כוללת לא מעט מדרגות כך שלא מומלץ להגיע עם עגלות.
העיר נחשבת כקרירה בשעות הערב, אך בימים בהם מזג האוויר לא מפסיק להפתיע מומלץ להביא ג'קט לכל הפתעה שלא תהיה.

לרישום פרטים נוספים:
077-8040574
להרשמה באתר- www.ascent.co.il/slichot

מידע מיח"צ

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות