שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

אוגוסט בתיירות ראש הנקרה

נקרות, סיורי שטח, ושפע הפתעות

בנקודת הגבול הצפונית על קו חוף ים התיכון, חוגגים את השבועות האחרונים של החופש הגדול בתיירות ראש הנקרה בחוויית טבע מרהיבה לכל המשפחה
לנקרות מגיעים ברכבל ומבקרים גם במנהרת הרכבת המנדטורית שנסעה מחיפה ללבנון וגם צופים בסרטון מיוחד.

ויש עוד:
גליל על גלגלים – מראש הנקרה לראש ההר: מדי יום ייערכו סיורי שטח במשאית שטח פתוחה אל שמורת החורש – שמורת רכס הסולם המשתרעת על פני 1,200 דונם. במהלך המסלול ייהנו הנוסעים מהדרכה קולית ומנוף גלילי מרהיב 'ממעוף הציפור'. הסיור כולל גם הדרכה ועצירה לאבטיח קר במצפור על פני הרכס. משך הפעילות כשעה. שעות יציאת הסיורים : 11:30, 13:00, 14:30, 16:00

ניתן לשלב גם רכיבה על אופניים או טיול ברכב חשמלי לאורך טיילת החוף; לשכור אוזניות עם הדרכה קולית ב-6 שפות ולעבור ב-12 תחנות שמע שונות בהן מקבלים הדרכה על ההיסטוריה של האתר, הגיאולוגיה המיוחדת, החי והטבע.

צילום פאבל קלימנקו

אפשר ליהנות בבית הקפה 'קפה מול הים' ו'הצוק בנקרות' עם תפריט אוכל קיצי קליל, שתייה מגוונת וקפה טוב מול שקיעה יפה ומיוחדת.
פעילות לילה באתר – לאחר סגירת האתר, בימים שונים במשך החודש ייפתח האתר החל מהשעה 19:30 לסיורי עששיות ליליים הכוללים נסיעה ברכבל המואר אל הנקרות הימיות וסיור מודרך בנקרות לאור עששיות.
נלמד כיצד נוצרו הנקרות ולמה דווקא כאן, נעלה על הגשר המפורסם שעליו עברה הרכבת המנדטורית שאף הובילה לארץ מעפילים ונשמע את הסיפור המרתק על הלילה שבו המחתרות פוצצו את גשר הרכבת. משך הפעילות: שעה ורבע.
פירוט הימים ורישום מראש באתר https://www.rosh-hanikra.com/

באתר מועדון תיירות ראש הנקרה www.rosh-hanikra.com נמצאת החנות הווירטואלית העשירה בה מוצעים לרכישה כרטיסים מוזלים לשלל האטרקציות, לינות, קולינריה ומגוון חוויות של אתר הנקרות ואתרי תיירות נוספים בגליל המערבי. חדש לחופש הגדול: כרטיסים 'משולשים' – כרטיסים משולבים המציעים 3 אטרקציות שונות, במחירים מיוחדים ומאפשרים יום מלא בחוויות – במחיר מופחת.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות