שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

70 ירקות ועשבי תיבול – בחבית אחת!

פטנט ישראלי 

חברת "חביתותים", פיתחה שני מוצרים חדשניים – בעלי עקרון פעולה אקולוגי רב עוצמה – המאפשרים לכל אחד  – גם אם מעולם לא שתל שתיל אחד – לגדל עשרות ירקות, עשבי תיבול וצמחי נוי בביתו הפרטי – ללא חשש מחוסר מקום או לכלוך.
הפיתוח יוצג בתערוכה החקלאות הגדולה של ישראל "אגרומשוב" במתחם אקספו בתל אביב, שתיערך ב-5-6.9 .

כל אחד חולם על אורח חיים בריא, לגדל בעצמו את הירקות ועשבי התיבול, לחסוך כסף ובעיקר כאב ראש בקניות לבית.  זה אפשרי בזכות פטנט ישראלי חדשני.
אורי פלג ולי יוסף סמוחה זיהו את הצורך של הציבור הישראלי והקימו את חברת "חביתותים", המתמחה בשני מוצרים בעלי עקרון פעולה אקולוגי רב עצמה המאפשרים לכל אחד מאיתנו לגדל ירקות, עשבי תיבול וצמחי נוי בביתו.
מוצר הדגל של "חביתותים": חבית 220 ליטר בשימוש חוזר מתעשיות המזון בעלת כמות פתחים של 40-70 – מקומות לגידול ירקות, עשבי תיבול או צמחי נוי בחבית אחת. המוצר תופס מינימום מקום של חצי מטר מרובע.
מוצר חדשני נוסף הוא חבימיני 60L – בשימוש חוזר מתעשיות המזון בעלת כמות פתחים של 15-36, המוצעת לרוב לעשבי מרפא/תבלין. המוצר תופס מינימום מקום של חצי מטר מרובע וצורך מעט שמש.
מנכ"ל החברה, אורי פלג: "פיתחנו מוצר ומערך אשר ייתן לכל אדם את היכולת לצבור ידע בעצמו, לקחת אחריות על אורח החיים הבריאותי ולחנך את הדור הבא לחשיבה אקולוגית מקיימת ומעגלית". "שני המוצרים שלנו מתאפיינים במנגנון אקולוגי ייחודי המקנה להם יתרון עצום על מתקני גידול רגילים".
"זיהינו את החסך ולפיכך גם את הפוטנציאל ולכן החלטנו לעשות את שיתוף הפעולה הראשון שלנו עם ליאור וקנין, יזם והוגה רעיון החביתותים. אנו פועלים לשיפור וייעול המוצר תוך שמירה על העקרונות והערכים המלווים אותנו קדימה".

תערוכת החקלאות אגרומשוב 2023 תתקיים במתחם אקספו בתל אביב ב-5-6.9.2022. במסגרת התערוכה, יוצגו מגוון טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות לעולם החקלאות ולחקלאי ויתקיימו כנסים מקצועיים.
תערוכת אגרומשוב תתקיים זו השנה ה-32, מדובר בתערוכה המובילה והגדולה בישראל לחקלאות, עם מאות מציגים ואלפי חקלאים ויזמים בתחום החקלאות. התערוכה שמתקיימת בחללים ממוזגים כאשר מציגים ויזמים גם מעבר לים ישתתפו באירוע.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות