שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

טעימת מותג הוויסקי האירי Redbreast

בגג העיר שבתל אביב

לאחרונה השיקה חטיבת האלכוהול של טמפו את מותג הוויסקי האירי RedBreast 12 שהוא וויסקי תחת הקטגוריה המתפתחת 'סינגל פוט סטיל'.
השתתפתי במסיבת ההשקה של הוויסקי שנערכה במרכז האירועים "גג העיר" בתל אביב , בנוכחות שגריר אירלנד ואישתו.
התברר לי שקטגוריית הוויסקי 'סינגל פוט סטיל' האירי, מייצגת מסורת ארוכת השנים של ייצור וויסקי באירלנד ומאגדת בתוכה מלאכה של כ- 200 שנה של ייצור וויסקי על פי ערכים שעברו מדור לדור.
טעמנו מהוויסקי המאוד מיוחד ושמענו את סיפורו מצוות חטיבת האלכוהול של טמפו. (תודה)

סיפור מותג הוויסקי האירי Redbreast מתחיל בתחילת המאה עשרים, כאשר חברת סחר גדולה באירלנד- גילבי'ס, החלה לשווק את מותגי הוויסקי מבית ג'ון ג'יימסון. מותג הוויסקי נקרא על שמה של ציפור מקומית ומופלאה בעלת החזה האדמדם, הניתנה לו על ידי יו"ר החברה, אשר היה צפר נלהב והוקסם גם מציפור זו. פסלי הציפור וצילומיה היו מפוזרים מכל עבר במרכז האירועים ועל השולחנות.
Redbreast 12 הוא וויסקי סינגל פוט סטיל עשיר, העשוי משעורה ושעורה מונבטת. Redbreast הוא מזוקק שלוש פעמים בדודי זיקוק מסורתיים ומיושן לתקופה של מינימום 12 שנה בחביות אקס ברבן ושרי. התוצאה היא טעימה ונעימה בפה ובאף.

Redbreast 12 שטעמנו בין טעימת מנות שף המסעדה "גג העיר" נוצר על ידי המאסטר בלנדר, בילי לייטון, במזקקת מידלטון שבמחוז קורק. הוויסקי צבר פופולריות בשווקי הוויסקי האירי המרכזיים ברחבי העולם כולל בארה"ב, בריטניה ואירלנד. הוא מעוטר בפרסים בינלאומיים חשובים.
מחיר מומלץ לצרכן בארץ: 280₪
אני כהרגלי צילמתי וצילמתי, מכל עבר, כדי לשתפכם בחוויית היכרותי עם הוויסקי המיוחד הזה.
תודה למארחים ובהצלחה.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות