שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

הכליזמרים חוזרים לצפת

חגיגה מוסיקלית בפסטיבל הבינלאומי ה-36 בצפת

פסטיבל הכליזמרים הבינלאומי בצפת ייערך בעיר הגלילית בפעם ה-36, בין התאריכים 22-24.8, ה'-ז' באלול.
הפסטיבל, אחד הפסטיבלים הוותיקים והחשובים בארץ, יעמוד השנה בסימן '75 שנה לשחרור העיר צפת' ויכלול עשרות מופעי מוסיקה עם אמנים גדולים ומגוון אירועי חוצות, הכול בכניסה חופשית לקהל הרחב.

לאורכה ולרוחבה של העיר העתיקה בין המדרחוב לסמטאות הקסומות יתקיים 'בשביל הכליזמרים' – שביל ייחודי הכולל הכוונה ושילוט שלאורכו עומדות במות הפסטיבל השונות בהן יתקיימו עשרות מופעים מדי יום ויום נקודות עניין נוספות בהן יהיו נגנים, דוכנים, אמני רחוב, מיצגים חיים וכליזמרים אותנטיים, לצד הגלריות והאווירה המיוחדת של צפת. הפעילות תתקיים בשלושת ימי הפסטיבל משעות אחר הצהריים ועד השעות הקטנות של הלילה.

צילום דב בער הכטמן

צפויים להשתתף בפסטיבל אמנים מובילים – ביניהם: אהוד בנאי, ישי ריבו, אודיה, דני סנדרסון ועוד.
במקביל יעמוד הפסטיבל ה-36 בסימן חזרה לשורשי הכליזמר – עם אמנים בולטים מתחום הכליזמר והנשמה – ביניהם מוסה ברלין חנן, בר סלע, מירל רזניק, ישראל זוהר ואמנים נוספים.

דגש מיוחד יושם השנה על התוכן המיוחד של העיר – עם 'בימה צפתית' שתפעל לאורך שעות היום, מספרי סיפורים מופלאים, 'סיורים מנגנים' – סיורים מודרכים בליווי נגנים בסמטאות העיר העתיקה, הופעות של הרכבים מקומיים, בשעות הערב המאוחרות – מסיבת כליזמרים עם DJ ועוד פעילויות רבות נוספות ללא תשלום למשפחות הרבות שיגיעו לצפת בימי הפסטיבל.

ראש עיריית צפת שוקי אוחנה: "צפת חוגגת השנה 75 לשחרורה בשלל אירועים ומופעים, שיאם הוא 'פסטיבל הכליזמרים הבינלאומי' – מסורת צפתית בבירתה העולמית של מוסיקת הנשמה היהודית. השנה צפויה לנו חגיגה מוסיקלית שמשלבת ישן וחדש, אמנים מהשורה הראשונה לצד אמני נשמה יהודית, שלל פעילויות, שמחה אמיתית שמסמלת את פניה הייחודית של צפת. התוכנית המלאה תתפרסם בקרוב. כולם מוזמנים לחגוג איתנו את חג הכליזמרים!".

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות