ה-Mate משיק פאב חדש ברחוב קינג ג'ורג'

11/06/2013
מצטרף לפאבים של Mate בדיזנגוף ובפלורנטין. המשך »

ה-Mate פותח דלתות לשכנים וחברים חדשים ובסוף חודש יוני, ישיק את Mate בקינג ג'ורג' 50 תל-אביב, המצטרף לפאבים של Mate בדיזנגוף ובפלורנטין.

ה-Mate, שביסס את מעמדו כמוסד תל-אביבי של פאבים שכונתיים, מזמין קהל איכותי וקבוע ברובו, המגיע ליהנות ממגוון רחב ומקצועי של אלכוהול הכולל בירות (קרוב ל-40 סוגים), וויסקי (מעל 80 סוגים!), וכן ממוסיקה טובה בסגנון רוק-פאנק ומוזיקה ישראלית, שולחן פול, שידור משחקי ספורט נבחרים וממטבח איכותי באווירה משפחתית ובעיצוב אנגלי מסורתי, ביתי, חם ומפנק.

בדומה לפאבים הקיימים של Mate, יציע גם ה-פאב החדש בקינג ג'ורג' Happy Hour של 1 ועוד 1 כל יום כל השבוע בין השעות 16:00-20:00 על כל תפריט הבירות, היין והקוקטיילים  ו-1 ועוד 1 על כל תפריט האוכל החל משעה 1:00. בנוסף, בימי שלישי בין השעות 19:30-20:00 ניתן יהיה ליהנות משלוש בירות במחיר של 20 ₪ בלבד.

ארז אושרי, הבעלים ציין עם השקת הפאב החדש בקינג ג'ורג' כי "ה-Mate הוא מקום קהילתי שבמקרה מגיש אלכוהול, ולכן שייך לקהל שלו – זהו מקום שמגיעים אליו לפגוש את חבר'ה, או אפילו סתם לשבת לבד על בירה וליהנות מיחס אישי וחם, מוסיקה טובה,וחברים חדשים לכן ההחלטה לפתוח מקום נוסף בקינג ג'ורג' הייתה החלטה טבעית".

 

Mate * קינג ג'ורג' 50 | דיזנגוף 226 | ויטל 2, פלורנטין, תל-אביב

שעות פתיחה: 16:00-לקוח אחרון (ולא מוקדם מ03:00)

 

תגובות

תגובות

נושאים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *