שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

חטיבת האלכוהול של טמפו משיקה בבלעדיות Redbreast 12

ויסקי 'סינגל פוט סטיל' אירי המעוטר בפרסים בעולם


חטיבת האלכוהול של טמפו משיקה בבלעדיות את מותג הוויסקי RedBreast 12, וויסקי המעוטר בפרסים ברחבי העולם, תחת הקטגוריה המתפתחת 'סינגל פוט סטיל'.

Redbreast 12 מייצג מסורת ארוכת השנים של ייצור וויסקי באירלנד .
קטגוריית הוויסקי 'סינגל פוט סטיל' האירי, מייצגת את המסורת ארוכת השנים של ייצור וויסקי באירלנד ומאגדת בתוכה מלאכת אמנות בת כ- 200 שנה של ייצור וויסקי על פי ערכים של שלמות שעברו מדור לדור. הקטגוריה אשר מוערכת מאוד ברחבי העולם בקרב אוהבי הוויסקי, מקבלת לאחרונה עדנה מחודשת ועולה ומתפתחת גם בארץ, לצד הפוקוס על הוויסקי האירי שהולך וגדל.

סיפור מותג הוויסקי האירי Redbreast מתחיל בתחילת המאה עשרים, כאשר חברת סחר מהגדולות בממלכה בשם גילבי'ס החלה לשווק את מותגי הוויסקי מבית ג'ון ג'יימסון. המותג נקרא על שמה של ציפור מקומית ומופלאה בעלת החזה האדמדם, הניתנה לו על ידי יו"ר החברה, אשר היה צפר נלהב והיה מוקסם מציפור זו.

Redbreast 12 הוא וויסקי סינגל פוט סטיל עשיר, אשר עשוי משעורה ושעורה מונבטת. Redbreast מזוקק שלוש פעמים בדודי זיקוק מסורתיים ומיושן לתקופה של מינימום 12 שנה בחביות אקס ברבן ושרי, שנבחרו בקפידה. התוצאה היא ארומטית, קרמית, פירותית וייחודית המדגישה את האיכויות ומורכבות הטעם של סינגל פוט סטיל וויסקי.

Redbreast 12 מתהדר בניחוחות וארומות פירותיות ותבלינים אקזוטיים, בהרמוניה מאוזנת של חריפות ועקצוץ מעודן, קרמיות ושרי כבר מהלגימה הראשונה וממשיך לסיומת ארוכה, חמימה ומספקת.

Redbreast 12 נוצר על ידי המאסטר בלנדר, בילי לייטון, במזקקת מידלטון שבמחוז קורק. הווסקי מציע פרופיל טעם עשיר ומלא עם השפעת שרי ייחודית, שגרמה לו לצבור פופולריות בשווקי הוויסקי האירי המרכזיים ברחבי העולם כולל בארה"ב, בריטניה ואירלנד.
הוויסקי הינו המעוטר ביותר בעולם, הוא מפגין מחויבות ברורה לאיכות ולחדשנות והינו הפרמיום וויסקי המתפתח ביותר כיום.

זוכה בפרסים:
• DOUBLE GOLD SAN FRANCISCO WORLD SPIRIT COMPETITION 2021
• 2019 GOLD MEDAL SAN FRANCISCO WORLD SPIRITS COMPETITION
• 2019 WINNER ULTIMATE SPIRITS CHALLENGE
• 2018 WINNER ULTIMATE SPIRITS CHALLENGE

מחיר מומלץ לצרכן: 280₪
ניתן לרכוש בחנויות היין המובחרות ברחבי הארץ

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות