שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

חברת קניאל ממציאה מחדש את קופסת הטונה

פיתוח של חדשנות מעשית

חברת קניאל, יצרנית קופסאות שימורים ותיקה ומובילה בישראל שבולטת בגישה החדשנית שלה, הבינה שהגיע הזמן לקופסת טונה חדשה, המאפשרת ליהנות מחוויה נוחה ואסטטית יותר. למעשה, מדובר בבעיה שכל העולם מחפש לה פתרון, ואף אחד עדיין לא מצא – עכשיו לקניאל יש פתרון חדשני ומוגן בפטנט עולמי, שעתיד לשנות את כל חוויית הצריכה שלנו.
הגיע הזמן לקופסת טונה חדשה, כזו שמאפשרת ליהנות מהמוצר הפופולרי בלי לשפוך שמן על הידיים או להתיזו על הבגדים.

חברת קניאל פנתה אל חברת חדשנות מעשית, המתמחה בפיתוח מוצרים חדשניים לתעשיות המסורתיות, בבקשה שתמציא לה מחדש את קופסת הטונה.  חדשנות מעשית  פיתחה עבור קניאל את הדור החדש של קופסאות הטונה ולא צריך לחשוב לפני שאנו ניגשים לפתוח טונה.

קופסת שימורי הטונה החדשה, כוללת פיתוח של תחתית בעלת מבנה הנדסי חדש ההופך את הקופסה למשאבה, מה שמאפשר יצירת ואקום על ידי לחיצות על התחתית בעת ניקוז השמן מהקופסה. לחיצות אלו מאפשרות לשמן לזרום בעת ניקוזו מקופסת השימורים בצורה חלקה ונקייה, אשר מונעת השפרצות מיותרות וכך משפרת את חווית המשתמש.

 ווידאו – קופסת הטונה החדשה של קניאל

טל לייזר, מנכ"לית חדשנות מעשית: "אנו גאים להציג לעולם פיתוח חדשני שמשנה לראשונה מזה שנים רבות את האריזה של אחד ממוצרי המזון הנמכרים ביותר בעולם. במסגרת הפיתוח שעשינו לקופסת הטונה של קניאל בנינו מחדש את החלק התחתון של הקופסה, כך שישמש כמשאבה. עתה, במקום לפתוח את הקופסה כשאנחנו לוחצים את לשונית המכסה פנימה במטרה לנקז את השמן וכל הידיים מתלכלכות, צריך רק לפתוח את הלשונית, להפוך את הקופסה וללחוץ על התחתית המשמשת כמשאבה כך שכל לחיצה עליה תנקז את השמן מהקופסה בצורה קלה ונקייה. אנו שמחים על ההתלהבות העצומה מהפיתוח בתערוכות המזון והאריזה המובילות בעולם".

קופסת הטונה החדשה של קניאל זכתה במקום הראשון בתחרות חדשנות באריזה – כוכב ישראל 2021 , של מכון האריזה הישראלי. המוצר החדשני מוצג לחברות ברחבי העולם בתערוכות בינלאומיות.

קופסת הטונה של קניאל ; צילום – קניאל


חברת קניאל
היא חברת אריזות המתכת המובילה בישראל. בימים אלו מסיימת בנייה של אתר חדיש, עם אוטומציה מלאה ומתקדם מסוגו בעולם, בשטח של כ 52 דונם בקרית גת.
קניאל מקדמת חשיבה גמישה, חדשנות עיצובית ומוצרית וכלכלה מעגלית, תוך שימוש במתכותהמתקדמות בעולם המאפשרות הפחתה של עד 70% בטביעת הרגל הפחמנית בתהליך הייצור.
בשנים האחרונות קניאל פתחה מתודולוגיית " מאיץ חדשנויות " לתעשיית המתכת , המהווה מהפיכה חשיבתית ומאפשרת קיצור תהליכי פיתוח מורכבים בתעשייה מסורתית, בשילוב עם שיתופי פעולה, פטנטים וחיבור לסטרטאפים בתחום. חברת קניאל עובדת עם חברות מקומיות ובינלאומיות מובילות כמו נסטלה ישראל, מטרנה, נסטלה א ירופה, נסקפה, HP אינדגו , שטראוס עלית, קפה נמס.
קניאל מוסמכת ומיישמת מערכות ניהול, איכות סביבה, בטיחות מזון ואחריות חברתית ומהווה מרכז פיתוח ועיצוב במתכת , חדשני ובינלאומי המייצא את התעשייה הישראלית לכל העולם.
לאתר החברה

חברת חדשנות מעשית הוקמה לפני 10 שנים מתוך תשוקה להכניס יישומיות לעולם החדשנות, ולאפשר לחברות להציג חדשנות אמיתית, מהפכנית, שתהווה מנוע צמיחה משמעותי עבורן. מטרת החברה היא להביא פיתוחים בסדרי גודל של ההייטק לתעשייה המסורתית ולמגזר הציבורי במגוון תחומים וביניהם: חקלאות, קוסמטיקה, דפוס, מתכת, רכב, פלסטיקה, מזון, שירותי בריאות, טקסטיל, קמעונאות, פרוייקטי פחת ועוד.
חברת חדשנות מעשית עשתה פיתוחים עבור חברות מובילות וביניהן: סופרפארם, גולן פלסטיק, אינפיניה מחזור, אורמת, מכבי שירותי בריאות, כללית, מלח הארץ, נירלט, תפרון,  החברה לפיתוח קיסריה, קניאל, מרכז הבנייה הישראלי, קודקוד ועוד. החברה גם עובדת גלובאלית עם חברות ענק דוגמת סוזאנו.
החברה מאושרת כיועץ חדשנות על ידי הרשות לחדשנות, נמצאת ברשימת הספקים המאושרים של משרדי הממשלה, יחידות הסמך והגופים הנלווים וכן היא ספק מוכר של משרד הבטחון. החברה שמעסיקה צוות מולטי דיסיפלינרי של 10 אנשים, שאליהם מצטרפים עוד כ-400 מומחים המלווים פרויקטים בתחומים שונים, מתגאה במעל ל-80 מוצרים שיצאו לפיתוח והושקו, מתוך מעל ל-250 קונספטים שנבנו ללקוחות עד כה.

 

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות