שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

לגימה מאיטליה במתחמי פופ אפ קפה שלLavazza

חברת הקפה האיטלקית מזמינה את הצרכנים

חברת הקפה האיטלקית Lavazza משיקה בישראל יוזמה צרכנית חדשה לרגל פסח 2023: טעימות קפה במתחמי פופ אפ חדשים וממותגים של Lavazza.
Lavazza מזמינה את הציבור הישראלי, לטעימת קפה איכותי באווירה וארומה איטלקית:
כוס אספרסו איטלקי אותנטי לקראת פסח. הפופ אפ קפה הממותג של Lavazza יסייר ברחבי הארץ ויוצב בחנויות מרכזיות של שופרסל בין ה-22 ל-31 במרץ.

כל היצע הקפסולות והטעמים, של קפה Lavazza יוצעו במתחמי הפופ אפ, בהתאמה למגוון טעמים והרגלי צריכת קפה ויהיו זמינים לטעימה.
בריסטות יגישו אספרסו שהוכן עם קפסולות האלומיניום, שהושקו לאחרונה, המותאמות למכונות קפה Nespresso* Original לצד אספרסו שיוכן מקפסולות ומכונות קפה
A Modo Mio של . Lavazza חווית הקפה במתחמי הפופ אפ תמחיש את החוויה האיטלקית והתשוקה לקפה של Lavazza .

פעילות הפופ אפ קפה של Lavazza תשתלב עם מבצע קאשבק בחנות, לחברי מועדון שופרסל, שיימשך מה-24 במרץ עד ה-5 באפריל בחנויות שופרסל ויוצג גם על ידי צוות Lavazza במקום.
המבצע הבלעדי, חל על כל מגוון מוצרי Lavazza, ומאפשר לחברי מועדון שופרסל לקבל 50 ש"ח במתנה בקניה של 150 ש"ח ממוצרי Lavazza כך שהצרכנים יוכלו להביא אל ביתם, את ההנאה מחוויית הקפה האיטלקי האותנטי ביותר מהפופ אפ קפה

המיקומים ולוח הזמנים בהם יופעלו מתחמי הפופ אפ קפה של לוואצה:
23.3 שופרסל דיל, סולל בונה 2, בבאר שבע -בין השעות 15:00-21:00
24.3 בשפרסל דיל,גיבורי ישראל 5 נתניה – בין השעות 8:30-13:00
29.3 בשופרסל דיל, הבושם 7 אשדוד -בין השעות 14:30-21:00
30.3 בשופרסל דיל, שמוטקין 30 ראשון לציון – בין השעות 15:00-21:00
31.3 בשופרסל דיל, מרכז מסחרי שער הכרמל, טירת הכרמל -בין השעות 8:30-13:00

Lavazza לוואצה שנוסדה בטורינו בשנת 1895, נמצאת בבעלות משפחת Lavazza לוואצה מזה ארבעה דורות.
כיום הקבוצה היא אחת מהשחקניות המובילות בזירת הקפה העולמית, עם מחזור של למעלה מ-2.3 מיליארד אירו ופורטפוליו של מותגים המובילים כול אחד בתחומו, כגון Lavazza , Carte Noire ,Merrild  Kicking Horse
החברה פעילה בכל המגזרים העסקיים ומנהלת פעילות ב-140 שווקים ברחבי העולם, עם 9 מפעלי ייצור ב-6 מדינות ולמעלה מ-4,200 משתפי פעולה, בכל רחבי העולם.
הנוכחות העולמית של הקבוצה היא תוצאה של למעלה מ-125 שנים של צמיחה . למעלה מ-30 מיליארד כוסות קפה Lavazza לוואצה המיוצרות מדי שנה, הן העדות לסיפור ההצלחה יוצא הדופן, שמטרתו להמשיך ולהציע את הקפה הטוב ביותר, בכל דרך אפשרית, על ידי התמקדות בכל היבט של שרשרת האספקה, החל מבחירת חומר הגלם ועד למוצר שבכוס.

קבוצת Lavazza לוואצה חוללה מהפכה בתרבות הקפה על ידי השקעה מתמדת במחקר ופיתוח: מהמעוף והאינטואיציה שסימנו את ההצלחה המוקדמת ביותר של החברה -תערובת הקפה – ועד לפיתוח פתרונות אריזה חדשניים, מהאספרסו הראשון שנלגם בחלל ועד לעשרות הפטנטים התעשייתיים. היכולת של החברה, להקדים את זמנה באה לידי ביטוי גם בהתמקדות בקיימות – כלכלית, חברתית וסביבתית – שתמיד היוותה את הבסיס המנחה את האסטרטגיה של החברה. "
להתעורר לעולם טוב יותר בכל בוקר" היא המטרה של תאגיד Lavazza לוואצה, במטרה ליצור ערך בר קיימא לבעלי המניות, לשותפים העסקיים, לצרכנים ולקהילות שבהן היא פועלת, תוך שילוב תחרותיות עם אחריות חברתית וסביבתית.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות