שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

פורים אחר

עם משלוח מנות פורימי בריא ושמח!

ד״ר איה בן שלום
אין חג יותר שמח מפורים !! התחפושות, האווירה וגם מנהג החלפת משלוחי המנות.
בשנים האחרונות אנו עדים להתלבטות הרבה שכולנו שותפים לה:
האם להיכנע למשלוח מתוק ומלא כל טוב? או האם להכין משהו שיבאס ויהיה בריא יותר – אז ממש לא!

ד״ר איה בן שלום, מנחה בכירה בחלי ממן, מייסדת רשת המתמחה באורח חיים בריא מסבירה  איך ברוח המסורת ניתן להביא משלוח מנות מותאם אישית, לא שגרתי, מתוצרת בית.
נצלו הזדמנויות להעביר מסרים חשובים בחבילה אחת, תרתי משמע. מסרים כמו:
עם מאמץ קל ניתן לשנות הרגלים ולחיות חיים בריאים יותר. לנו ההורים יש השפעה עצומה על העדפות הטעם של ילדנו מגיל צעיר וככל שנרגיל אותם למאכלים בריאים יותר כך יעדיפו אותם יותר גם הם.
בריאות היא חלק ניכר משמחה אמיתית ואפשר להכין משלוח בריא וטעים שהושקעה בו אנרגיה חיובית רבה ומחשבה יצירתית. אפשר להמשיך כך כל השנה ולא רק בפורים. וכך, אולי גם להצליח לעזור לדור הבא להילחם במגפת ההשמנה.

מספר צעדים קטנים, בהם תצליחו לשמח, לרגש ולהשקיע במשלוח מנות בריא, ערכי וטעים:
מתחילים בחשיבה מה אתם הייתם שמחים לקבל? ומה באמת הייתם רוצים להעניק לאהובים עליכם שיהיה לטובתם? האם אנו מעדיפים לקבל משלוח של סוכר ומלח שאפשר לקנות בכל סופרמרקט ויהיה עמוס בקלוריות או לקבל משלוח איכותי ומקורי ולהרגיש שהשקיעו בי באמת!!

ההשקעה במשלוח היא לא רק באוכל – זה לא חייב להיות משהו יקר או ענקי. השקיעו במשהו ידידותי שיישאר לזמן רב. צרפו במשלוח המנות קופסאות שהן שימושיות וידידותיות לסביבה כל השנה ולא סלסלה חד פעמית. השקיעו יחד עם שאר בני המשפחה בקישוט הקופסא עם ברכות אישיות, ציורים ותמונות משפחתיות משותפות וכך ניתן ליהנות מזמן איכות משפחתי של תעסוקה והקניית ערכים של חברות ואהבת חינם.
השקעה רגשית לא קשורה לקיבה – הרגע הזה שאני קולטת שהכניסו למשלוח המנות משהו קטן שלא קשור לאכול, שמאוד מחמם את הלב. כמו כרית חימום קטנה בצורת לב, קרם ידיים נהדר כי זה תמיד טוב!, ספר טוב לימי החורף הקרים – זהו ערך אמיתי של אהבת הזולת ולא משהו שיספק את קיבתי לרגע ואחריו יגרור רגשות אשמה וחרטה.

צילום יחסי ציבור חלי ממן – כדורי שוקולד טבעוניים

מסר של בריאות : הכל בריא במינון!
זו הגישה שלנו ולכן אפשר בהחלט לשלב חטיפים וממתקים קנויים במשלוח אבל בהחלט במידה ולשלב גם אוזני המן ביתיים, ריבות טבעיות, מיני פשטידות, עוגיות גרנולה בריאות, עוגיות שוקולד ציפס, קופסא עם גרנולה ביתית טעימה וכדומה. צירפתי גם מתכונים .
צרפו עציצי תבלין, פירות חתוכים או השקיעו בארוחת בוקר מלאה ובריאה בתוספת רטבים בהכנה ביתית.  צרפו גם מכתב אישי ולכולם פורים שמח ובריא!

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות