שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

היינן הראשי של יקב הרי גליל מסיים תפקידו

יעמוד בראש המחלקה החקלאית של היקב

יקב הרי גליל, יקב בר הקיימא המוביל בישראל, מרחיב את המחלקה החקלאית. זהו מהלך אסטרטגי לטובת המיקוד באיכות, לאור האתגרים האקולוגים הסביבתיים המחייבים אימוץ שיטות גידול חקלאיות מעודכנות.

מיכה ועדיה – צילום גל בן זאב

מיכה ועדיה, היינן הראשי של יקב הרי גליל ב 16 השנים האחרונות (החל מ-2006), אשר אמון על יצירת יינות היקב: סדרת יראון, יפתח, משגב עם וסדרת גליל, יוביל את המחלקה החקלאית המכילה את כל כרמי היקב.
המחלקה החקלאית ביקב, המטפלת בכ- 1,300 דונם של כרמים בגליל, מדריכה את בעלי המקצוע ומפתחת את הכורמים בצד המקצועי על פי חזון היקב לחקלאות מחדשת ובת קיימא.
מיכה יוביל את האתגרים החדשניים הבאים של יקב הרי גליל, יתמקד בפיתוחים ובחידושים של העולם החקלאי. זאת בדגש על תחום החקלאות המחדשת לייצור יין איכותי. ועדיה יתחיל את תפקידו במהלך החודשים הקרובים. במקביל החל תהליך בחירת היינן הראשי החדש ליקב.

מיכה ועדיה: "אני נרגש מההזדמנות להעלות מדרגה את המערך החקלאי של היקב, לאחר 16 שנה כיינן ראשי ביקב הרי גליל ועוד כ-6 שנים כיינן ביקב רמת הגולן. החקלאות המחדשת מרתקת בעיניי וישנה עליית מדרגה בחיבור בין היין לכרם ולסביבה הטבעית שלו. אני מאמין שיין שמגיע מכרם ידידותי לסביבה יהיה יין איכותי יותר. המגמה העולמית לשיפור החקלאות מהווה השראה לצמיחה ובטוחני כי בקרוב ישראל תמצב את עצמה בין המובילות בעולם בתחום".

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות