שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

מודי מגיע להדליק את IMTM 

תיירות מודיעין תשתתף השנה ביריד התיירות IMTM.

את הדוכן והמרחב תדליק משפחת החשמונאים, סימלה התיירותי של העיר, ובראשה – מודי, הבובה הממותגת.
שמעון גואטה, מחזיק תיק מורשת ותיירות: "מודיעין-מכבים-רעות עלתה על מפת התיירות הארצית. מבקרי היריד מוזמנים להכיר ולחוות את העיר מקרוב".

עיריית מודיעין-מכבים-רעות מקדמת בשנה האחרונה את תחום התיירות במרחב.
בעירייה מקדמים תכנית אסטרטגית לתיירות וכחלק ממנה מודיעין מכבים רעות תשתתף ביריד התיירות הקרוב IMTM בדוכן בו יוצעו מטעמים מהאזור ופעילויות תיירות לכל המשפחה.

בקרוב יושק אתר אינטרנטי שיכיל מידע אודות אתרי טבע, תרבות ובילוי במודיעין. האתר יכלול תכנים כמו מסלולי טיול באזור, לוח אירועים, מקומות בילוי, אירוח ביתי, סיורים ועוד, ויקדם את האתרים הקיימים כמו מוזיאון מורשת החשמונאים הייחודי, פארק אקסטרים, אתרי הטבע הייחודים הסובבים את העיר כמו גבעת תיתורה, הגבעות הדרומיות, פארק ארכאולוגי א'שון, בית הכנסת החשמונאי, גלריות אמנות ועוד.

בעירייה שואפים למשוך למודיעין מכבים רעות אלפי מבקרים, שיכירו ויחוו מקרוב את העיר, יבלו במסעדות ובבתי העסק במרכז העירוני החדש, באירועים ובפסטיבלים הרבים המתקיימים בפארקים הגדולים כמו פארק ענבה.
בין יזמי תיירות מהעיר שיוצגו באתר תחת קטגוריות שונות של תחום העיסוק נמצאים מורי דרך, סדנאות קולינריה, אירוח ביתי, חווה אקולוגית, מצפה כוכבים ושירותי טיולי אופניים, וכמובן שלל אטרקציות ירוקות וחינמיות ברוח העיר, כמו והגן הלאומי העתידי – הגבעות הדרומיות.
לצד כל אלו נבנה בימים אלה במרכז העיר המלון הראשון (לצד עשרות צימרים פעילים) וכבר פועלים בה מרכזי אירועים וכנסים רבים.

שמעון גואטה: "היתרון הגדול של מודיעין-מכבים-רעות הוא מיקומה באמצע של האמצע – עיר ירוקה בלב טבע פורח. אתרי הטבע והתיירות של מודיעין מציעים מענה למשפחות, קבוצות מורשת ישראליות וקבוצות צליינות מחו"ל, הרבה טבע בראשיתי, והמון, המון ארכיאולוגיה. זה הזמן לגלות את מודיעין!"

צילומים מימין לשמאל: חורחה נובומינסקי, איה ליכטבלאו, מבשלת ג'יימס, יניב ברמן

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות