שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

טקילת הפרימיום KAH

הכרם החלה לשווק בישראל

הכרם, יבואנית ומשווקת האלכוהול הגדולה בישראל החלה לשווק בישראל את טקילת הפרימיום המקסיקנית KAH .
קא היא טקילה יוצאת דופן, המוצגת בבקבוק ייחודי המעוטר בגולגולת צבעונית במטרה לכבד את העם המקסיקני ואת המסורת שלו.
לבקבוק המעוצב יש יופי מיוחד המשתווה לטקילה שהוא מכיל.
קא זכתה בפרסים בינלאומיים רבים, הודות לפרופיל הטעם הייחודי שלה, ביניהם פרס כפול של זהב וכסף שניתן מ-The Tequila Masters ו-96 נקודות מהמכון לטעימת משקאות.

קא, שפרושו "חיים" בשפת המאיה העתיקה, היא טקילה המיוצרת בעיירה טקילה (שהוקמה ב- 1656) במחוז חליסקו הממוקם בחוף המערבי המרכזי של מקסיקו. האזור הוכרז כאתר מורשת על ידי אונסק"ו.

טקילה קא מיוצרת במזקקה Fabrica de Tequilas Finos, תחת בעלותה של קבוצת המשקאות אמבר, יצרנית בינ"ל ומפיצה של משקאות אלכוהוליים, כחלק מקבוצת .SPI רוב העובדים ב-Finos החלו לעבוד במבשלה מאז הקמתה בשנת 2000, ביניהם ארתורו פואלאס המאסטר דיסטילר של קא, המייצר משקאות אלכוהולים כבר ארבעים וחמש שנים.

KAH_Reposado

לטקילה גם מהדורה מיוחדת בה הבקבוק עצמו מעוצב בצורה של גולגולת יפהפייה וייחודית בהשראת גולגולות סוכר או חימר מסורתיות, אשר נעשות בעבודת יד לכבוד יום המתים  (Dia de los Muertos ) מסורת מקסיקנית בת 3,000 שנה, המוקדשת לזכרם של אבות המשפחה שהלכו לעולמם.
המנהגים של יום המתים מבוססים על האמונה שאבל ועצב הם עלבון לנפטר, ולכן יש לחגוג את החיים כפי שחיו בעודם בחיים עם האוכל, השתייה והפעילויות שנהנו מהם בעודם בחיים.

כל שלב בתהליך ייצור הטקילה, החל מהטיפול באגבה, יישון בחביות עץ אלון ועד למילוי בבקבוקים מותאמים במיוחד, נעשים בדרך המסורתית, עם הרבה תשוקה ואומנות.

מגוון הטקילות מורכב משלושה מוצרים כאשר כל אחד מהם מופק מ 100% אגבה כחולה:
קא אנייחו – מיושנת מעל שנה בחביות עץ אלון אמריקאי. האיכות יוצאת הדופן של האנייחו קיבלה ניקוד
של 94 ע"י ה .BTI –
תכולה: 70 ס"ל | מחיר: ₪ 258
קא בלאנקו – טקילה חלקה מאוד, ומאוזנת להפליא בין מתיקות לטעמים חריפים. הטקילה זכתה לניקוד של 96 ע"י ה .BTI- הניקוד הגבוה ביותר שאי פעם ניתן לטקילה בלאנקו.
תכולה: 70 ס"ל | מחיר: ₪ 195
קא רפוסאדו – מתגאה בטעמים עוצמתיים, וזאת בעקבות תהליך יישון של מעל חודשיים. בעלת ארומות של עץ עדין ווניל שמשתלבות נהדר עם טעמי האגבה.
תכולה: 70 ס"ל | מחיר: ₪ 229
הטקילות כשרות.
ניתן להשיגן בחנויות המתמחות

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות