שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

השפים והמסעדות מתגייסים למען ניצולי השואה

בפרויקט מיוחד בכל השבוע בו יום השואה הבינלאומי


מנה למענם – שפים ומסעדות למען ניצולי השואה

עמותת "לחיות בכבוד" פותחת בפרויקט מיוחד לרגל יום השואה הבינלאומי, בשיתוף השפים והמסעדות המובילים בישראל.
במסגרת הפרויקט יוסיפו השפים לתפריט המסעדה, בשבוע שחל בו יום השואה הבינלאומי (22-27.1.23), מנה מיוחדת בניחוח מזרח אירופי, כמחווה לשורדי השואה.
כל הכנסותיה יוקדשו לסיוע לניצולי שואה אשר נאבקים לשרוד כלכלית ומתקשים לרכוש ומצרכי מזון ולבשל לעצמם ארוחות חמות.
סועדים שלא יזמינו את המנה המיוחדת אך בכל זאת ירצו לתרום, יוכלו לעשות זאת בעזרת שלטים שיוצבו בחזית המסעדות ועליהם ברקוד המוביל לתרומה דיגיטלית עבור שורדי השואה.

המסעדות המשתתפות בפרויקט:
קבוצת מחניודה הכוללת את כל מסעדות הקבוצה; מסעדת צמח, מסעדת מחניודה, מסעדת הסדנא, מסעדת דקל ויודל'ה בר, מסעדת פופה של השף אביב משה והמסעדן איציק רוסו, מסעדת התרנגול הכחול של השף שאול בן אדרת, סוליקה – המעדנייה של השף אבי ביטון, ומסעדת סיטרה של המסעדן הראל בלו והשף מוסעב אבו הדוואן.

ארז קרלנשטיין, מנכ"ל (בהתנדבות) של עמותת "לחיות בכבוד": "לאורך כל השנה אנחנו פועלים על מנת לעורר את המודעות למצבם הקשה של עשרות אלפי שורדי שואה שעדיין חיים בינינו, כאלו שנאלצים לבחור בין תרופות לאוכל ומתקשים לבשל בעצמם ומחלקים מעל ל-1500 מנות מזון מבושלות ביום, על מנת לאפשר להם לחיות בכבוד את שנותיהם האחרונות. אנחנו מודים לשפים ולמסעדות שנרתמו למען היוזמה הזו ולעם ישראל, שאנחנו בטוחים שבשבוע הזה יחבק את שורדי השואה ויפתח את הלב והכיס על מנת לאפשר להם חיים בכבוד".

עמותת "לחיות בכבוד" פועלת במשך כ-30 שנה למען קשישים ושורדי שואה שידם אינה משגת. בכל יום, מתנדבי העמותה מחלקים כ-1,500 ארוחות חמות בכל רחבי הארץ עד לפתח ביתו של כל קשיש ושורד נזקק.
לתרומה עבור שורדי השואה,

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות