שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

הפנינה של הנגב עם איתי פרל

בקונצרט חורף ייחודי

לקראת אלבומו השישי של הזמר, היוצר והמפיק המוזיקלי איתי פרל, נאספו טובי הנגנים להרכב מיוחד המציג את השירים האהובים מכל האלבומים והצצה לשירים החדשים.
הרומן של פרל עם הבלוז ועם בירת הנגב והדרום החל כבר באלבומו השלישי "מסע בלוז".

המילים ללא הצנזורות של פרל שזורות לתוך בלוזים עבריים אותנטיים מהנגב, בלדות יפהפיות מהערבה והתפרצויות של רוק ישראלי מהדרכים.
אלבומו האחרון "מלון ערבה" שהופק על ידי נדב אזולאי הוקלט באולפני קקטוס בבאר שבע. הוא ממשיך את פעילותו המוסיקלית הכוללת שיתופי פעולה מתמשכים ככותב, מלחין, מבצע, מפיק מוסיקלי עם טובי המוסיקאים בארץ וביניהם יוני רכטר, דנה ברגר, דן תורן ועוד רבים וטובים.

ביום שלישי, 27 בדצמבר 2022, איתי פרל מגיע ל"תמוז- בית ליצירה מוזיקלית" שהושק לאחרונה במסגרת מהלך משותף של המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, משרד התרבות והספורט, עיריית באר שבע וחברת כיוונים, להקמת בתים ליצירה מוזיקלית בפריפריה בהיקף של 8.5 מיליון ש״ח.
זאת במטרה להצמיח אמנים מקומיים ולעודד יצירה מקומית ומקורית.

בהופעתו, בערב חד פעמי והופעה יחידה ובלעדית, יוצגו מיטב שיריו של פרל מהשנה האחרונה לצד שירים ישנים ואהובים והצצה למה שעתיד לבוא.
הוא יופיע יחד עם מיקי ורשאי – בס, איתמר גרוס – קלידים, יאיר סלוצקי – טרומבון, מתן אפרת – תופים ועם אורחת מיוחדת, הזמרת רונה קינן.

איתי פרל – צילום – יהב ברק


ההופעה תתקיים ביום שלישי, 27 בדצמבר 2022 בשעה 21:00.

ב"תמוז- בית ליצירה מוזיקלית", רחוב הרצל 12, באר שבע
לרכישת כרטיסים

 

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות