שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

חברת הכרם תשווק בישראל את רמי מרטן

1738 Accord Royal

חברת "הכרם", יבואנית מותג הקוניאק האיכותי "רמי מרטן", גאה להביא ארצה לקראת השנה האזרחית החדשה את "רמי מרטן 1738 Accord Royal", המסמל אבן דרך בהיסטוריה המפוארת של בית הקוניאק הנחשב.
ה-Eau de vie עליו מבוסס הקוניאק מופק מענבים שגדלו בשתי החלקות המובחרות ביותר בחבל קוניאק, גרנד שמפיין ופטיט שמפיין. בדומה לכלל מוצרי "רמי מרטן", ה"1738 Accord Royal" נושא בתואר הנחשב Champagne Fine Cognac. תהליך הזיקוק בוצע בדודי האלמביק המפורסמים והיישון נעשה בחביות קלויות המיוצרות מעץ אלון שמקורו ביער לימוזין.

מטרתו של ה-Master Celler (מאסטר המרתפים) של "רמי מרטן" הייתה ליצור קוניאק בעל פרופיל ארומטי, טעם עשיר וסיומת ארוכה. לשם השגת המטרה, הרכב הקוניאק מתבסס על תזקיקים שיושנו תקופות שונות, חלקם לתקופה ארוכה יותר מאשר ה"רמי מרטן VSOP". הבקבוק שנבחר עבור ה"1738 Accord Royal" מדמה את צורת בקבוק הקוניאק המסורתית שהייתה נהוגה לפני קרוב ל-300 שנה.

שמו של הקוניאק מציין את שנת 1738, בה מלך צרפת, לואי ה-15, אפשר ל"רמי מרטן" לפסוח על איסור שהיה קיים בממלכה באותה העת ונתן והעניק לבית הקוניאק אישור חריג לנטוע כרמים חדשים לגידול ענבים. אישור זה ניתן ל"רמי מרטן" עקב התרשמותו העמוקה של המלך מהתוצרת שלגם. ה"אקורד רויאל" בשמו של הקוניאק הוא למעשה תרגום לאישור מלכותי.
מ"רמי מרטן 1738 Accord Royal" ניתן ליהנות נקי או בקוקטיילים קלאסיים דוגמת ה-Sidecar, קולינס או ה-Brandy Crusta, עקב הצורה הנפלאה בה הוא משתלב עם טעמי הדרים.
אחוז אלכוהול: 40%.
מחיר מומלץ: 240 – 270 ₪.
להשיג בחנויות המתמחות.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות