שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

יינות יקב Viña Real הספרדי מריוחה

משווקים ע"י חברת שקד


מידע מחברת שקד:

יקב Viña Real
אחד היקבים הידועים והחשובים של אזור ריוחה. היקב ממוקם במבנה ארכיטקטוני חדיש בלב אזור ריוחה אלבסה.
יקב ויניה ריאל נוסד בשנות העשרים של המאה הקודמת על ידי הקואופרטיב האייקוני קונה (CUNE) והיה בין הראשונים ליישן יינות קריאנזה בחביות עץ. הקרבה של הכרמים לדרך ההיסטורית קמינו ריאל היוותה השראה לשמו של היקב שהפך במהרה למותג יין איכותי ונחשק ברחבי העולם.
מיומו הראשון מקפידים ביקב על איזון עדין בין מסורת לחדשנות. היינות של ויניה ריאל מבוססים על זן הטמפרניו והם ידועים כעשירים ומרוכזים יחסית אך לצד זאת שומרים על אלגנטיות ואיזון.

ויורה Barrel Fermented
Viura Barrel Fermented
אזור גידול: ריוחה
זן ענבים: 100% ויורה
בציר ידני, קירור הענבים ל- 10 מעלות ומגע בן 12 שעות עם הקליפות (Skin Contact). לאחר סחיטה עדינה תסס היין בחביות עץ הונגריות בגדלים שונים בהן המשיך היין להתבגר על משקעי השמרים במשך 5 חודשים.
היין מציג ניחוחות מורכבים של פרי בשל, אפרסק, תפוחי עץ ובננות משולבים בתבלינים ועץ אלון עדין ברקע. בעל גוף מלא ומרקם קרמי שממלא את הפה לאורך זמן.
מחיר: 62 ₪

ויניה ריאל גראן רזרבה
Viña Real Gran Reserva
אזור גידול: ריוחה
זן ענבים: 95% טמפרניו, 5% גראסיאנו
בציר ידני, הפרדה וריסוק ותסיסה במכלי נירוסטה מבוקרי טמפרטורה. התיישנות בת 24 חודשים בחביות אלון אמריקאיות וצרפתיות תוך ביצוע שפיות מידי ארבעה חודשים בשנה הראשונה ובתדירות נמוכה יותר בשנה השנייה. היין מתיישן בבקבוק עוד 3 שנים לפחות לפני השיווק.
היין בעל ניחוחות עשירים ונדיבים של פרי בשל, וניל, קקאו ועץ אלון. ממלא את הפה בטעמי פרי מרוכזים לצד אלגנטיות רבה ומבנה מצוין עם טאנינים רכים משולבים וסיומת ארוכה. ריוחה ברמה גבוהה.
מחיר 160 ₪

ויניה ריאל קריאנזה
Viña Real Crianza
אזור גידול: ריוחה
זן ענבים: 90% טמפרניו, 10% גרנאש, מזואלו (קריניאן) וגראסיאנו
תהליך יצור: בציר ידני, הפרדה וריסוק ותסיסה במכלי נירוסטה מבוקרי טמפרטורה. התיישנות בת 13-14 חודשים בחביות אלון אמריקאיות וצרפתיות תוך ביצוע שפיות מידי כמה חודשים.
על היין: בעל גוון אדום סגול עמוק וניחוחות עשירים של פרי יער בשל משולבים בתבלינים, וניל ואגוז מוסקט ברקע. יין עשיר ומלא עם מרקם מלטף, טאנינים רכים משולבים וסיומת ארוכה.
מחיר לצרכן – 62 ₪

ויניה ריאל רוזה
Viña Real Rosado
אזור גידול: ריוחה
זן ענבים: 70% ויורה, 30% טמפרניו וגרנאש
מגע קצר עם הקליפות והפרדת התירוש בכוח הכבידה ללא סחיטה לקבלת יין מעודן ורענן. תסיסה קרה במכלי נירוסטה מבוקרי טמפרטורה.
ליין גוון ורוד סלמון עדין וניחוחות נעימים של פרי אדום טרי לצד אפרסק, משמש ופריחה. רוזה מרענן מאוד ומאוזן, קל לשתייה ומהנה.
מחיר לצרכן – 62 ₪

ויניה ריאל רזרבה
Viña Real Reserva
אזור גידול: ריוחה
זן ענבים: 90% טמפרניו, 10% גרנאש, מזואלו (קריניאן) וגראסיאנו
תהליך יצור: בציר ידני, הפרדה וריסוק ותסיסה במכלי נירוסטה מבוקרי טמפרטורה. התיישנות בת 22 חודשים בחביות אלון אמריקאיות וצרפתיות תוך ביצוע שפיות מידי כמה חודשים. אחרי הביקבוק היין מתיישן 18 חודשים נוספים ביקב לפני שיווקו.
היין בעל גוון אדום שחור עמוק וניחוחות עשירים של פרי בשל משולבים בתבלינים מעושנים ועץ אלון ברקע. יין מרוכז בעל מבנה מצויין וטאנינים רכים משולבים עם סיומת ארוכה ואלגנטית.
מחיר לצרכן – 95 ₪

Pagos de Viña Real
אזור גידול: ריוחה
זן ענבים: 100% טמפרניו
בציר ידני בכרם מצטיין תוך מיון קפדני של הענבים בכרם וביקב. תסיסה ספונטנית במכלים קטנים מבוקרי טמפרטורה. תסיסה מלו-לקטית בחביות אלון צרפתיות והתיישנות בת 12 חודשים בחביות.
היין בעל גוון אדום שחור עמוק וניחוחות עשירים ומורכבים מאוד של פרי יער בשל, תבלינים, ציפורן, וניל ועץ אלון. יין רחב ועשיר בפה עם טעמי פרי מרוכזים לצד אלגנטיות ורעננות רבה עם סיומת ארוכה מאוד ונוכחות נהדרת.
יין ועוצמתי המשלב באופן מושלם אופי מסורתי ומודרני.
מחיר לצרכן – 360 ₪

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות