שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

מוריס הנדלר מונה לשף רשת מלונות JACOB

רשת מלונות חדשה בארץ

מוריס הנדלר, (55) נשוי + 2, עלה לארץ בשנת 71 מקלן, גרמניה. סיים לימודי קולינריה בארץ, השתלם באירופה בכמה מדינות. הוא  בעל ניסיון קולינרי רב בתחום המלונאות בארץ ובעולם, בין היתר עבד כשף הראשי של מלונות קראון פלאזה חיפה, רנסאנס נצרת, חוף נחשולים ועוד.
הנדלר עבד כמרצה ב"דן גורמה" והכשיר דורות רבים של טבחים בישראל.  שימש גם כיועץ קולינרי למגוון חברות ואף עבד עם חברות קייטרינג איכותיות מהמובילות במדינה.

רשת JACOB ממשיכה את תהליך הצמיחה וההתרחבות בארץ, לאחרונה רכשה מלון באילת ובשלבים מתקדמים לרכישת מספר בתי מלון נוספים באילת, תל אביב ובצפון. הרשת הצעירה ממשיכה להפגין יכולות עם מינוי חשוב ואסטרטגי זה להמשכת ההתפתחות והגדילה.

מהנהלת רשת JACOB מסרו: " אנו שמחים על הצטרפותו של מוריס למשפחת ג'ייקוב. מוריס הוא איש עבודה עם הרבה אנרגיה וידע מהשטח בתחום הקולינארי, עבודה במלונות, באירועים, בקייטרינג ובטוחים שיסייע להצעיד את הרשת קדימה, לגדול ולהתפתח. אנו מאחלים לו ולנו הצלחה מרובה".

רשת מלונות JACOB היא רשת מלונות חדשה בארץ שהשיקה את מלונותיה בקיץ 2021. הרשת  שיפצה ושדרגה את המלונות שרכשה ומאז ההשקה כבר הפכה לשם מוכר ואהוב בקרב הקהל הישראלי.
הרשת כוללת שישה בתי מלון ייחודיים ומעוצבים בחמישה מיקומים נבחרים:
מלון בת שבע ירושלים, מלון שינקין תל אביב, מלון ג'ייקוב טבריה, Be Hotel אילת, ריזורט סי לייף נהריה וריזורט חדרה
הם מציעים שלל אפשרויות לחוויית חופשה אולטימטיבית שעיקר אפיונם בסטנדרטים גבוהים, אווירה חמימה ובגישת השירות האישי הבלתי מתפשר.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות