שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

האני ג'השאן :"שיא בתפוקת שמן זית. 200 טון זיתים ביום

מחזור שנתי של כ40 מיליון  ש"ח

בבית הבד של משק משפחת ג'השאן, במושב כלנית הגלילי, סמוך לעיר מג'אר, עוצרים מידי יום כ- 200 טון זיתים בכבישת שמן. כך הודיע  האני ג'השאן מנכ"ל החברה.
לדבריו השקיעה החברה 1.5 מיליון ש"ח בשיפור תהליכים טכנולוגיים וברכישת ציוד חדיש.
הדברים נאמרו כשעונת המסיק בשיאה וברוב האזורים היבול גבוה ואיכותי במיוחד.

החברה מראה גידול דו ספרתי זו השנה השלישית ברציפות ! הגידול נובע מקטגוריות הליבה: מ-25 מיליון שקלים לפני שלוש שנים ל-כ40 מיליון שקלים היום.
בקטגורית שמן זית, החברה הרחיבה את סדרת הפרימיום, בה אפשר למצוא שמנים ממגוון זנים כמו הסורי, קורונייקי, נבאלי, פישולין וברנע. כל שמני הזית של מותג ג'השאן נושאים תו איכות של ענף הזית.

בנוסף, הושקה לאחרונה טחינה תוצרת החברה, המיוצרת מ- 100% שומשום אתיופי מזן חומרה הנחשב לאיכותי ביותר.
הטחינה שווקה עד כה רק למסעדות ושפים והיא נמכרת מעתה גם ברשתות השיווק ומעדניות מובחרות.

כדי לענות על הביקוש הגדל והולך למוצרי החברה, בקרב רשתות השיווק והמעדניות בארץ הוסיפה החברה קו עצירת שמן נוסף. מעבר לכך משקיעה החברה בשיפור תהליך היצור ובקרת האיכות ובחצי השנה האחרונה התחילה להפעיל מכונת מיון זיתים מתקדמת וכן מכונת מילוי מודרנית.
גם בתחום מוצרי הטיפוח והקוסמטיקה הבריאותית, של החברה נרשמה צמיחה גבוהה. בשנה האחרונה נוספו מוצרים נוספים הנמכרים במרכזי המבקרים של החברה ובאתר האינטרנט. המוצרים זוכים להצלחה גדולה גם מעבר לים.
בימים אלה מתקיים בבית הבד של משק משפחת ג'השאן פסטיבל זית. המבקרים בימי שבת, במרכז ובבית הבד הסמוך אליו, יוכלו לצפות בעצירת שמן הזית ולקנות שמן מיד לאחר עצירתו כמו גם זיתים בכבישות גליליות, טחינה, חליטות תה גלילי, תכשירי טיפוח, דבש ועוד. כמו כן זוכים הבאים לחוויות קולינריות בסגנון גלילי.

במרכז הוכשר אזור לפיקניק של המבקרים. האירועים יתקיימו בכל מזג אויר.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות