שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

באריזה אבוקדו בשל מוכן לאכילה

חדש מ"חקלאי גרנות"

"חקלאי גרנות" מסמנת את היעד הבא לאחר שהפכה לספקית האבוקדו הגדולה ביותר בשוק המקומי, עם שיווק של מבחר זני אבוקדו לכל אורך העונה.
חברת השיווק, מכירה והפצה של פירות וירקות לרשתות המזון, משיקה לראשונה אבוקדו בשל ומוכן לאכילה.

האבוקדו הבשל של גרנות, מוכן לצריכה באופן מידי מזמן מועד הרכישה וישווק באריזת קופסא מעוצבת, בה ייארזו 2-3 יחידות אבוקדו, על פי הזן והעונה.
בשלב הראשון ישווק אבוקדו מזן אטינגר, הפותח את עונת האבוקדו בישראל.. הוא נחשב לזן מובחר וטעים האהוב ביותר על הישראלים.

לאחר מכן ישווקו זני אבוקדו נוספים באריזה ייעודית מעוצבת בהם פוארטה, ארדיט והאס, המוביל את הייצוא הישראלי של אבוקדו לחו"ל, גם הוא.

שיווק אבוקדו בשל ומוכן לאכילה מהווה יתרון גדול לצרכן. האבוקדו ניתן לאכילה מרגע הקנייה מיידית וחוסך את זמן ההמתנה להבשלת האבוקדו בבית ואת תשומת הלב הנדרשת לצריכת האבוקדו בזמן. זאת, למניעת בזבוז חומר הגלם והפסד כספי.

אבוקדו מוכן לאכילה של חקלאי גרנות – צילום אחיקם חיים

לדברי תמיר בושניצקי, מנכ"ל חקלאי גרנות, מגמות הבריאות, הצמחונות והטבעונות העולמיות, המצויות בעלייה, מגדילות את נתח השוק של קהלים הצורכים אבוקדו באופן יומיומי. "זיהינו צורך אקוטי אצל הצרכן הישראלי, לרכוש ולצרוך אבוקדו מוכן ובשל לאכילה ולכך אנו מבקשים לתת מענה. נשווק אבוקדו מוכן לאכילה לכל אורך העונה בזנים שונים וניתן מענה לביקוש הגובר לצריכת אבוקדו מיידי ביומיום".

צריכת האבוקדו בעולם נמצאת במגמת עלייה חדה. על פי מחקרים, האבוקדו נחשב לבעל שומן בריא. כ- 20% מהרכבו התזונתי הם שמנים בעלי תכונות המונעות כולסטרול, תהליכי חמצון ומחלות לב.
יש בו כמות גבוהה של ויטמינים שהעיקרי ביניהם הוא ויטמין E הנחשב לנוגד חמצון חשוב ביותר המגן על הרקמות מפני נזקי חמצון, קרינה והרעלה. האבוקדו מכיל את כל חומצות אמינו החיוניות, מה שהופך אותו לבעל חלבון מלא. הוא מכיל גם פחמימות – בעיקר סיבים תזונתיים שעוזרים לתהליך העיכול. האבוקדו עשיר מאוד גם באשלגן ודל בנתרן ולכן מתאים לבעלי נטייה למחלות לב וכולסטרול גבוה. באבוקדו יש ברזל, סידן, מגנזיום וויטמין C.

כשרות: הרב אפרתי ובד"צ עדה חרדית.
מחיר מומלץ לצרכן: כ- 9.90 ₪ לק"ג ומבצעי 2 ב- 15 ₪.
המחיר הסופי לאריזה נקבע על ידי רשתות השיווק.

חקלאי גרנות" היא חברת השיווק, מכירה והפצה של פירות וירקות לרשתות המזון ולשווקים הסיטונאיים, הנמצאת בבעלות החקלאים מהקיבוצים והמושבים החברים בתאגיד גרנות.
גרנות מובילה בתעשיית האבוקדו הישראלית עם כ-40,000 טון פירות לעונה, 70% ממנו לייצוא.
בית האריזה לאבוקדו של גרנות הוא מהגדולים והמתקדמים בעולם. מדי שנה מחדשת החברה ומטמיעה טכנולוגיות מתקדמות ופורצות דרך, הן במערכות המיון והאריזה והן במערכות הניהול והבקרה.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות