שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

לוואצה משיקה קפסולות קפה חדשות

קפסולות האלומיניום תואמות למכונות של Nespresso הן בשישה טעמים

את החדשנות של לוואצה Lavazza אפשר למצוא כעת בישראל בקפסולות אלומיניום חדשות, התואמות למכונות Nespresso מקוריות ומוקדשות לתערובות, המבטאות את ההיסטוריה והמומחיות של חברת לוואצה בתערובות קפה. מגוון של קפסולות האלומיניום,  הן בעלות נייטרליות פחמנית. .

הקפסולות החדשות מציעות שש תערובות:
• Qualità Oro: אלגנטי, בעל ארומה פירותית ופרחונית. הערביקות הטובות ביותר ממרכז ודרום אמריקה. נבחרו, עורבבו ונקלו לשלמות. התוצאה היא סימפוניה של פולי קפה ערביקה משובחים ביותר ומועשרים בתווים פירותיים ופרחוניים.
• Qualità Rossa: אספרסו מאוזן בעל גוף מלא, עם טעם נלווה של פירות יבשים. לגימה של שמחה איטלקית, קפסולה המסמלת את אורח החיים האיטלקי. פשוט הניחו את השפתיים שלכם על הספל. הרגישו את ההנאה וכיצד העולם מחייך אליכם.
• Crema e Gusto Classico: קפה קרמי מועשר ברמזים של שוקולד מריר, עץ ותבלינים. מושלם להתחיל איתו את היום, Crema e Gusto מבטיח את האיזון בין התכרבלות לנחישות. התחלתם את היום, סיפקתם את החושים ואתם מוכנים לצאת לדרך.
• Crema e Gusto Ricco: שילוב עז של רמיזות שוקולד, עץ ואגוזים. נולד להעשיר את האיזון שלכם ומתהדר בחיבור המושלם בין מתיקות ועוצמה. טעמו את הקרמיות שלו, וגלו כמה מהנה עשוי להיות היום שלכם.
• Crema e Gusto Forte: תערובת אינטנסיבית במיוחד עם תווים חזקים של קקאו ועץ, המשאירים טעם קל של טבק בסוף כל לגימה. הטעם החזק נותן טוויסט מידי וקריאת השכמה. בדיוק כמו הארומה הזורמת מתוך נגיעות הטעם העוצמתי שבקלייה הכהה.
• Dek: עגול ומאוזן היטב, עם רמזים של פירות יבשים וטעם קל של שוקולד. התערובת נטולת הקפאין, מיוצרת בתהליך טבעי, היא האיזון המושלם בין רכות לעוצמה והיא מעורבבת באומנות כדי להעניק חוויה מהנה שלא ניתן לטעות בה.
עם אפס השפעה על Co2.

השקת קפסולות האלומיניום בעלות ניטרליות פחמנית עולה בקנה אחד עם התוכנית ארוכת הטווח של קבוצת Lavazza, "מפת הדרכים לאפס", שהחלה את דרכה בהפחתת פליטות הפחמן לאורך כל שרשרת הערכים של Lavazza, מגידול קפה, דרך כל שלבי הביניים ועד סוף התהליך.
מתוך מודעות מלאה לכך שאי אפשר להפחית לחלוטין את כל הפליטות, החליטה Lavazza לקזז את שאריות פליטת הפחמן שלה.
השלב הראשון יושם בשנת 2020 עם פיצוי על פליטות ישירות, על ידי כל מתקני הייצור והמשרדים המסחריים של Lavazza Group .
"מפת הדרכים לאפס" עולה בקנה אחד עם אימוץ יעדי הפיתוח בר קיימא של האו"ם ובפרט SDG 12 (צריכה וייצור אחראית) ו-SDG 13 (מאבק בשינויי אקלים), על ידי קבוצת לאווצה.

• מחיר : 19,90 ₪ לקופסה של 10 קפסולות
• מחיר מבצע להשקה: 49,90 ₪ ל-3 קופסאות
להשיג ברשתות השיווק השונות ברחבי הארץ

קפסולות לוואצה. צילום לוואצה

לוואצה
Lavazza, שנוסדה בטורינו בשנת 1895, נמצאת בבעלות משפחת Lavazza ארבעה דורות. כיום הקבוצה היא אחת מהשחקנים המובילים בזירת הקפה העולמית, עם מחזור של למעלה מ-2.3 מיליארד אירו ופורטפוליו של מותגים מובילים המובילים את השווקים שלהם.
Lavazza, Carte Noire, Merrild ו-Kicking Horse.
היא פעילה בכל המגזרים העסקיים ויש לה פעילות ב-140 שווקים, עם 9 מפעלי ייצור ב-6 מדינות ולמעלה מ-4,200 משתפי פעולה בכל רחבי העולם.
הנוכחות העולמית של הקבוצה היא תוצאה של למעלה מ-125 שנים של צמיחה ולמעלה מ-30 מיליארד כוסות קפה Lavazza המיוצרות מדי שנה הן עדות לסיפור הצלחה יוצא דופן.
Lavazza Group חוללה מהפכה בתרבות הקפה על ידי השקעה מתמדת במחקר ופיתוח: מהאינטואיציה שסימנה את ההצלחה המוקדמת ביותר של החברה – תערובת הקפה – ועד לפיתוח פתרונות אריזה חדשניים; מהאספרסו הראשון שנלגם בחלל ועד לעשרות הפטנטים התעשייתיים.
הפעולה, הצרכנים והקהילות שבהן היא פועלת, תוך שילוב תחרותיות עם אחריות חברתית וסביבתית.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות