שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

TRUVIA עם סדרה חדשה של תחליפי סוכר

מתאימים לבישול, אפייה ושתייה

קטגוריית הממתיקים הטבעיים נמצאת בצמיחה מתמדת ברחבי העולם, וגם בישראל.
הממתיקים הטבעיים המבוססים על צמח הסטיביה הופכים לפופולריים ביותר.
TRUVIA © סטיביה – ממתיק דל קלוריות נטול גלוטן המתאים לשתייה חמה וקרה, וגם לבישול ולאפייה – ממשיך להתרחב בארץ עם השקת שלושה מוצרים חדשים המעניקים חוויה של סוכר. המתיקות דומה מאוד לסוכר, אבל הקלוריות – רק 2 בכפית! (לשם השוואה, סוכר – פי 8 קלוריות).
למוצרי TRUVIA מגוון שימושים לכל מטרה – אפייה, בישול וגם לשתייה, ביחס של 1:1.

המוצרים בסדרה הם תחליף סוכר לכל מטרה , תחליף סוכר חום ותחליף אבקת סוכר –מחליפים את הסוכר 1:1 ומתאימים לכל מטרה – בישול, אפייה ושתייה – מכילים גליקוזידים של סטיביול, אריתרילתול וסיבי עולש. הקלוריות המעטות מגיעות מסיבי העולש.
מהמתיקות הטובה של TRUVIA ניתן ליהנות גם בבישול ואפייה .
כוס תחליף סוכר לכל מטרה TRUVIA © סטיביה (כ-116 קלוריות) שווה לכוס סוכר שלמה מבחינת רמת המתיקות (כ-800 קלוריות).
תחליפי הסוכר של TRUVIA © סטיביה משחימים ומתנהגים באפייה ממש כמו סוכר.
שוק הסטיביה הישראלי היה שקט עד כה, אולי בגלל התפישה של הצרכן לגבי תערובות סטיביה מוקדמות. כיום, עם השקתתחליפי הסוכר החדשים של TRUVIA © סטיביה, יחוו הצרכנים הישראלים טעם מתוק מעולה.

על-ידי השילוב בין תמצית עלי הסטיביה והמרקם הדומה לסוכר של אריתריטול, צפויה טרוביה סטיביה לשמח את הצרכנים ולהגדיל את הקטגוריה. מדובר כאן בשוק בעל פוטנציאל לחינוך שוק מחדש תוך שימוש במוצרים החדשים גם באפייה ובישול ולא רק בשתייה .

המותג TRUVIA הושק בשנת 2008. TRUVIA מוביל את נתח השוק ב-6 מדינות בקטגוריית הממתיקים דלי הקלוריות מהם נהנים מיליוני צרכנים.
גורי בע"מ ,המשווקים את הסדרה, היא אחת מחברות השיווק וההפצה המובילות בישראל, עם היקף פעילות הנאמד בכ-300 מיליון ש"ח בשנה.
החברה, שנוסדה בשנת 1972, מייבאת, משווקת, מוכרת ומפיצה מגוון רחב של מותגים ישראליים ובינלאומיים, המיוצרים על-ידי חברות מובילות בישראל, באירופה ובצפון-אמריקה.
בין המותגים המובילים אותם מפיצה ומשווקת חברת גורי בע"מ: מותג הטואלטיקה סטייל, GFREE מוצרים ללא גלוטן, מותג המזון "קניה חכמה", ריינולדס, אקווה פרש, חמצוצים ועוד.

מחיר מומלץ לצרכן: 34.9 ש”ח. מבצע היכרות בחודש נובמבר 50% הנחה.
להשיג ברשתות השיווק וחנויות טבע נבחרות

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות