שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

פו הדב – הדב המפורסם בעולם מככב

 בהצגה בפסטיבל חיפה הבינלאומיה-33 להצגות ילדים

פו הדב, עיבוד להצגה המבוסס על ספרו הידוע של הסופר הבריטי א.א מילן, שנכתב בשנת 1926 “Winnie the pooh” תפתח את פסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים, שעורך תיאטרון חיפה זו השנה ה-33 בניהולו האומנותי של רועי שגב.
את ההצגה יעבד המחזאי והתסריטאי אורן יעקבי (אפס ביחסי אנוש, לעבור את הקיר ועוד) והיא תבוים על ידי אורי אמנותי.
ההצגה תעלה בשיתוף פעולה עם תיאטרון הקיבוץ והיא מיועדת לכל המשפחה.

ניצה בן צבי מנכ"לית תיאטרון חיפה ורבקה נוסן מנכלית תיאטרון הקיבוץ: "פו הדוב האייקוני, כריסטופר רובין וחבריהם הטובים ביותר חזרזיר, אייה, קנגה, רו, ארנב וינשוף, הם כוכבי אחת הקלאסיקות היפות והחשובות הקיימות כיום בעולם סיפורי הילדים. אין יותר מתאים , מסיפורו של פו הדב המלא בתובנות עמוקות, לפתוח את פסטיבל חיפה ה33 שיציע השנה תוכן מקורי איכותי ומרתק במיוחד. אנו גאות להרים את הכפפה ולפתוח בהצגה מוסיקלית מרהיבה המתאימה לכל בני המשפחה”.

פו הדב הינו סיפור פיוטי ומעורר השראה לילדים ולמבוגרים וכיצירה כזו הפך לקלאסיקה שמעמדה התרבותי משתבח עם השנים.
מדובר בחוויה מופלאה שמעוררת את הקסם של פו לחיים תוך הצגת ההרפתקאות המקוריות ומעוררי השראה שהיו כל כך חשובות להרבה אנשים במשך 95 שנים.
ומשפטים ותובנות מהסיפור, מצוטטים עד היום ומשמשים נכס צאן ברזל: " אתה אמיץ יותר ממה שאתה מאמין, חזק יותר ממה שאתה נראה וחכם יותר ממה שאתה חושב", "לפעמים הדברים הקטנים ביותר, תופסים את המקום הגדול ביותר בלב שלך הדברים שגורמים לי להיות שונה הם הדברים שגורמים לי להיות מי שאני", "יש אנשים שאכפת להם ממש. אני חושב שזה נקרא אהבה", לפעמים מחשבה על אחרים, עושה את כל ההבדל"
ועוד ציטוטים קסומים ונפלאים.

הספר המקורי של א.א. מילן פו הדב


פסטיבל חיפה הבינלאומי
ה-33 להצגות ילדים, יתקיים בחול המועד פסח, 9-11 באפריל 2023 הפסטיבל נחשב לחשוב והמוביל בתחום בישראל והוא יציג למעלה מ-200 הצגות ומופעים מהארץ ומהעולם הכוללים הצגות מקור, שיופקו במיוחד לפסטיבל ויוצגו בבכורה עולמית.
ההצגות ומופעי הרחוב של אמנים מהארץ והעולם יתקיימו במתחם תיאטרון חיפה.
גם השנה צופים, כי הפסטיבל יזכה להצלחה גדולה וימשוך אליו אלפי צופים ומבקרים.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות