שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

מלון וולדורף אסטוריה ירושלים נבחר כמלון המוביל בישראל

על ידי ארגון התיירות הבינלאומי World Travel Awards

מלון וולדורף אסטוריה ירושלים נבחר כמלון המוביל הטוב בישראל לשנת 2022 על ידי ארגון התיירות הבינלאומי World Travel Awards .

World Travel Awards הוא ארגון בינלאומי הידוע כסימן היכר של איכות ומצוינות בתעשיית התיירות . הוא חוגג השנה 29 שנות פעילות. זו כמו תחרות האוסקר השנתית של התיירות.
בכל שנה נבחרים מוסדות התיירות המובילים בעולם על ידי אנשי מקצוע וצרכנים מתחום התיירות עם מעל ל-650,000 הצבעות מ160 מדינות.
השנה הייתה לתחרות חשיבות יתרה. שנת 2022 נחשבת לשנת החזרה לשגרה אחרי הקורונה.

זו הפעם הראשונה בה זכה מלון וולדורף אסטוריה בתואר היוקרתי 'המלון המוביל הטוב בישראל' .

הזכייה נחשפה בטקס במלון ריץ קרלטון בעמאן.

אבנר און מנכ"ל מלון וולדורף אסטוריה ירושלים: כבוד גדול למלון וולדורף אסטוריה ירושלים ולרשת, לעובדי המלון ולירושלים על שהמלון זכה בתואר המלון הטוב בישראל. מלון וולדורף אסטוריה עושה מאמצים רבים להוכיח כי אפשר לעשות תיירות מצוינת ולספק את השירות ברמה הגבוהה ביותר בעולם גם בתקופה מאתגרת זו.
אני מבטיח כי נמשיך לשמור על רמת השירות הגבוהה ,האווירה וחווית האירוח הייחודית כל כך למלון. אני מזמין את הקהל המקומי להגיע אלינו וליהנות מרמת האירוח, השירות, הספא והקולינריה שמעניק המלון”.

מלון וולדורף אסטוריה. צילום עמית גירון


מלון וולדורף אסטוריה בירושלים,
נבנה על יסודותיו של מלון היוקרה המפורסם – מלון פאלאס ונחשב לפרויקט המלונאי היקר ביותר בישראל עם עלות השקעה של כ- 150 מיליון דולר.
במלון, אשר הינו מלון היוקרה הבינלאומי היחידי בירושלים, 226 חדרים, מתוכם 29 סוויטות, אולם נשפים מפואר, חדרי ישיבות משוכללים, מסעדות גורמה, חדר כושר, ספא יוקרתי.
למלון רמת שירות ויוקרה שטרם נראתה בישראל.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות