שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

וויסקי טמנאוולין וינטאג' 1979 הגיע לארץ

הסקוטית מבית ישרקו משיקה

הסקוטית מבית ישרקו, משיקה וויסקי סינגל מאלט טמנאוולין וינטאג' 1979 מסקוטלנד. לחובבי וויסקי פרימיום איכותי. (TAMNAVULIN VINTAGE 1979)
48 בקבוקים בלבד של וויסקי וינטאג', שהגיעו בימים אלה לישראל. הוויסקי זוקק בחודשי ספטמבר-אוקטובר של שנת 1979, התבגר תחילה בחביות בורבון ולאחר מכן הועבר לחביות שרי אולורוסו בן 30 שנים להעשרת הטעמים. לסיום הוחזר הוויסקי לחביות בורבון ממילוי ראשון, להשלמת התבגרות בת 39 שנים.

לוויסקי טעם עשיר, פירותי ומאוד חלק, בעל צבע זהב ענבר. הוויסקי מאופיין בארומות תפוזים ים-תיכוניים, תאנים, שקדים ועוגת ג'ינג'ר טרייה, ובטעמי אננס טרופי, קפה קלוי ופירות מהיער השחור. מתאים לליווי מנת קינוח או לסיום יום ארוך.

טמנאוולין וינטאג' 1979 מגיע באריזת עץ יוקרתית, בגוון אפור ועליה איור הטחנה על הגבעה על שמה קרויה המזקקה. המארז כולל ספר בכריכה ייחודית, המספר את סיפורו של וויסקי טמנאוולין וינטאג' וביטויים נוספים בסדרה.
אלכוהול בנפח : 46.5% .
מחיר מומלץ : 4,850 ₪

טמנאוולין וינטאג' 1979, מיוצר על ידי מזקקת טמנאוולין הנמצאת בספייסייד – סקוטלנד. המזקקה הוקמה בשנות ה- 60 של המאה ה- 20, כמו רוב המזקקות באותן שנים, כדי לספק וויסקי ליצרני בלנדד סקוטש.
באמצע שנות ה-90, נסגרה המזקקה לרגל שיפוץ ושדרוג, והושבה לפעילות מלאה בשנת 2007.
המזקקה מצוידת בטכנולוגיה וציוד לייצור כ- 4,500,000 ליטר וויסקי בשנה וביטויי הוויסקי שלה משווקים בכ- 49 מדינות ברחבי העולם.

מזקקת טמנאוולין שייכת לחברת 'וויט אנד מקאי' WHYTE & MACKAY ה-5 בגודלה בעולם.
בבעלותה 5 מזקקות וויסקי ברחבי סקוטלנד, עם היקף ייצור שנתי של כ- 13 מיליון ליטר והיקף מכירות שנתי של כ- 200 מיליון פאונד.
מותג טמנאוולין נחשב למותג הוויסקי הצומח ביותר בעולם כיום.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות