שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

#גמאני_מרימה_כוס_לַחַיִּים

יקב רקנאטי בתמיכה בנשים המתמודדות עם סרטן השד

לרגל חודש המודעות לסרטן השד, שיחול בחודש אוקטובר, גם השנה נרתם יקב רקנאטי לתמוך בהעלאת המודעות לגילוי מוקדם ולתמיכה בנשים המתמודדות עם המחלה. לסייע לעמותת גמאני – העמותה הישראלית לסרטנים נשיים, אשר מלווה יום יום, ובהתנדבות מלאה, נשים חולות ומחלימות.

היינות הוורודים של יקב רקנאטי – רוזה וגרי דה מרסלאן יימכרו במהלך חודש אוקטובר כשהם עטופים בחבק מיוחד עם ההאשטאג #גמאני_מרימה_כוס_ לַחַיִּים.
25% מהרווחים ממכירת בקבוקים אלה יעברו לטובת פעילות עמותת גמאני. העמותה מעניקה תמיכה נפשית ורגשית, יוזמת פעילויות ואירועים לנשים חולות בסרטן השד ופועלת להעלאת המודעות לגילוי מוקדם.

רוזה וגרי דה מרסלאן של יקב רקאנטי – צילום שמשי אגמון – סטודיו קריאטיב

ליאת משען, מנהלת השיווק של יקב רקנאטי: אנו גאים להמשיך בשיתוף הפעולה המרגש והעוצמתי עם עמותת "גמאני". שיתוף הפעולה לא מסתכם רק בהעברת תרומה כספית אלא גם בתפיסת עולם כוללת של אופטימיות, חשיבה חיובית ואמונה בחיים. הם מיסודות העמותה ולפיכך גם החסות של היקב ניתנת לחוויות מעצימות ותמיכה בעשייה המבורכת שלה".

שרית צאיג ויפית אלפרסון אלמליח, מנהלות גמאני: "שיתופיות, תמיכה, חברות וקהילה מחבקת אלו אבני הדרך שמחזקות אותנו בדרכנו הפתלתלה.
אנו מודות על הצעידה המשותפת ביחד עם יקב רקנאטי. החיבוק והשותפות הופכים את דרכנו לקלה יותר, מודות גם השנה על החשיבות בהעלאת המודעות, שנמשיך לצעוד ביחד באופטימיות ונרים כוס לַחַיִּים"

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות