שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

פיתוח פורץ דרך למען החקלאים בעולם

חברת "הזרע" משיקה זני עגבניות עם עמידות IR לוירוס ה-ToBRFV

חברת "הזרע" גאה לבשר על השקת זנים עם עמידות IR לוירוס טומבו ToBRFV– האיזון האופטימלי בין עמידות ליבול – שמעניקים לחקלאים כלי יעיל להתמודדות עם הנגיף המידבק במיוחד, המדביק צמחי עגבניות ופירות ופוגע בחקלאים ברחבי העולם.

נגיף הקמטים החומים של העגבנייה מהווה איום מתמיד על חקלאים. הוא גורם לירידה משמעותית ביבולים, פוגע באיכות הפרי וגם מדביק צמחים אחרים באופן שיטתי.
מאז הופעתו של ה-ToBRFV צוות מו"פ של "הזרע" פועל ללא לאות במטרה למצוא זנים שיהיו מסוגלים להציע רמת עמידות טובה מפני ToBRFV מבלי להתפשר על היבול ואיכות הפרי. במשך מספר שנים החוקרים והאגרונומים של "הזרע" השקיעו אינספור משאבים במטרה למצוא פתרונות שייתנו מענה לצורכי חקלאים.

 אלחנדרו שכטמן, מנהל השיווק העולמי של חברת "הזרע": "המאמצים הללו כללו ניסויי עומק באתרים רבים ובמגוון תנאים שונים, בקנה מידה בינלאומי, על מנת לוודא שאנו מסוגלים לספק את הפתרונות המיטביים, עם האיזון הנכון בין ביצועי הצמח להגנה מפני ToBRFV.
הזרע" גאה לבשר על זמינות רחבה של זנים בעלי עמידות IR בפני ToBRFV בכל רחבי העולם, המאפשרת לנו להציע פתרון מותאם ומיטבי על-פי דרישות השוק, החל מאיטליה, יוון, ספרד, מקסיקו, תורכיה, ישראל וכן הלאה."

באמצעות מחקר משותף עם לימגריין, "הזרע" תרמה לרשת של תכניות מחקר שיתופיות חיצוניות ופנימיות על ToBRFV, תוך שימוש בגישות שונות.

שכטמן: "מאמצי המחקר והפיתוח שלנו לא הסתיימו, אנו עדיין משקיעים רבות על מנת להשיג רמת עמידות גבוהה יותר ולהרחיב את הפורטפוליו שלנו לטובת מגדלים מכל רחבי העולם",
"הזרע היא מובילה עולמית בתעשיית הזרעים. יש ל"הזרע" משרדים בהולנד וגם בישראל. אנו מפעילים חברות בנות ב-11 מדינות, לצד רשת הפצה שפועלת ביותר מ-130 שווקים. השותפים שלנו עובדים בכל סוגי האקלים ובמגוון תנאי גידול ודרישות שוק. זה יותר ממאה שנה העדיפות העליונה שלנו היא ללוות אותם, לפתח מגוון עצום של זרעים ולספק תמיכה מקיפה לאורך כל הדרך. צוות המומחים של "הזרע" עובד ישירות עם החקלאים על מנת להעריך את הצרכים שלהם, לסייע בבחירת הזנים ולהעניק הכוונה ותמיכה לאורך כל מחזור הגידול."

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות