שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

חברת איטליאנו אחזקות חתמה על הסכם הפצה ושיווק בלעדי

של המותג הבריטי המוביל RUDE HEALTH בישראל

חברת איטליאנו אחזקות, המתמחה בייבוא ושיווק מוצרי צריכה טבעוניים, אורגניים, ללא גלוטן וללא סוכר וחלבון חתמה על הסכם הפצה ושיווק בלעדי של המותג הבריטי RUDE HEALTH בישראל.

בשלב הראשון, חברת איטליאנו אחזקות תשיק את סדרת משקאות תחליפי החלב האורגניים הנמכרת ביותר בבריטניה וברחבי אירופה של המותג המוביל RUDE HEALTH ותציע מגוון תחליבי חלב אורגניים וכשרים בטעמים חדשניים, לראשונה בישראל.

סדרת משקאות תחליפי החלב האורגניים של RUDE HEALTH שתושק בישראל כוללת: משקה שקדים, משקה אורז חום, משקה אגוז נמר, משקה סויה ומשקה שקדים ושיבולת שועל קלויים.

משקאות תחליפי החלב של RUDE HEALTH פותחו כחלופה טעימה ובריאה לחלב, כך שהם מתבססים רק על מרכיבים איכותיים וטבעיים, ללא חומרים מסמיכים/משמרים/צבעי מאכל וללא חומרי טעם וריח ותוספים אחרים.

יניב איטליאנו, מנכ"ל ובעלים של חברת איטליאנו: "אנו גאים ונרגשים לחתום על הסכם הפצה ושיווק בלעדי בישראל של המותג הבריטי המוביל RUDE HEALTH. בשלב ראשון נשיק בישראל את סדרת משקאות תחליפי החלב האורגניים הנמכרת ביותר בבריטניה וברחבי אירופה של המותג ונציע מגוון טעמים חדשניים וייחודיים שטרם נראו בישראל. בהמשך המהלך נשיק עוד מוצרי מזון חדשניים ומהפכניים נוספים של המותג RUDE HEALTH."

מאט בודן, ראש אגף השיווק של RUDE HEALTH: "השקת המשקאות הזו ממש מרגשת עבורנו. אנחנו נרגשים להגיע לצרכנים חדשים בישראל את מגוון משקאות תחליפי החלב האורגניים והטעימים שלנו ולהמשיך את המשימה העיקרית של החברה בהפחתת צריכת חלב הבינלאומית ומעבר לתחליפים איכותיים ובריאים."

טווח המחירים של משקאות תחליפי החלב האורגניים של RUDE HEALTH: 12-15 ₪.

את משקאות תחליפי החלב האורגניים של RUDE HEALTH אפשר להשיג ברשתות השיווק ובחנויות המתמחות: שופרסל, רמי לוי, ויקטורי, טיב טעם, חצי חינם, קשת טעמים, דור אלון, סטופמרקט, ניצת הדובדבן, נתיב החסד, סופר יודה ועוד רשתות רבות.

בנוסף, ניתן להשיג את משקאות תחליפי החלב האורגניים של RUDE HEALTH – נטורלה במגוון רחב של קמעונאים בשוק הפרטי בפריסה ארצית ואתרי און ליין מובילים כגון כרמלה, נוי השדה ועוד.

RUDE HEALTH
המותג RUDE HEALTH נוסד בשנת 2005 בלונדון וזמין כיום במעל 45 מדינות ברחבי העולם עם נתחי שוק משמעותיים בהם הוא פעיל. לכל המשקאות נטולי החלב של החברה יש טעמים נועזים ועשויים מחומרים טבעיים, טעימים מספיק כדי ללגום מהקופסה.
המשימה של החברה היא להפוך את הבחירה הבריאה לחגיגה, לא להקרבה וכך לסייע בהפחתת צריכת החלב הבינלאומית ומעבר לתחליפים איכותיים ובריאים.
זו הסיבה שהחברה עושה שימוש רק במרכיבים טבעיים, הגדלים בצורה הטובה והאיכותית ביותר. כמו כן, החברה מקפידה לתרום 5% מהרווחים השנתיים שלה לצדקה.

חברת איטליאנו אחזקות
חברת איטליאנו אחזקות הוקמה על ידי איש העסקים יניב איטליאנו במטרה לשפר את איכות החיים של הצרכן הישראלי על ידי היצע רחב של מוצרים ייחודיים בסטנדרטים הגבוהים ביותר שקיימים בעולם.
החברה מתמחה בייבוא ושיווק מוצרי איכות של מותגים מובילים פורצי דרך בסגמנטים של מוצרי צריכה טבעוניים, אורגניים, ללא גלוטן, ללא סוכר וחלבון.
חזון החברה לפעול ולהביא לשינוי בהרגלי הצריכה באורח החיים הישראלי, על ידי ייבוא מוצרי איכות נגישים לכלל האוכלוסייה.
כל מותגי החברה, מגיעים מתוך חשיבה על רמת חיים טובה ובריאה יותר כחלק ממגמת הבריאות העולמית.
איטליאנו רואה בחדשנות מרכיב עיקרי בכל הפעילות שלנו ופועלת בכדי לספק את הסטנדרטים הגבוהים ביותר עם המוצרים האיכותיים ביותר.
אתר החברה: https://www.italiano-ltd.co.il

 

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות