שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

'מגדלה' – אחת מ-20 אתרי התיירות המובילים במזרח התיכון

באתר Tripadvisor , לשנת 2022

מרכז התיירות 'מגדלה' הוכר על ידי Tripadvisor כאטרקציה מובילה במזרח התיכון וזכתה בפרס היוקרתי שלה לשנת 2022 – Travelers' Choice Best of the Best במקום ה-17 מתוך 25 באזור.

בין האתרים נבחר בניין הבורג' ח'ליפה מדובאי (במקום ה-#2 ), העיר פטרה בירדן (במקום ה-#3), עמק המלכים המצרי (במקום ה-#8) .
מגדלה נבחרה ברשימה גם כאטרקציה השנייה הכי טובה בישראל אחרי העיר העתיקה בירושלים (במקום ה-#4).
בשנה מאתגרת, מגדלה המשיכה להתעלות על הציפיות וזכתה לשבחי המטיילים כאתר אהוב במיוחד. זאת בהתבסס על שנה שלמה של ביקורות Tripadvisor, פרסי בחירות המטיילים, מספקים מעמד מכובד לאתרים הנבחרים, מעידים על חוויות יוצאות דופן בביקור באתר ומסייעות לאתרים לחזק את מעמדם התדמיתי מול המבקרים העתידיים.

מארון אדוארד עיסא, מנכ"ל מגדלה: "כבוד גדול עבורנו לקבל את ההכרה החשובה מאתר Tripadvisor . אנו גאים מאוד בצוות שלנו שעושה לילות כימים, במסירות, אחריות ואכפתיות אין קץ לספק לאורחים שלנו מרחבי העולם ומישראל מחוויית אירוח וחופשה מהנה וטובה ביותר. אני שמח שהצלחנו להפוך את הביקורת הטובה של המטיילים לפרס והכרה בינלאומית, הוכחנו לעצמנו שהכל אפשרי. אנו נמשיך ככל האפשר להרחיב את שירותי האירוח שלנו בפארק הארכיאולוגי, במלון, בפן הקולינרי והתרבותי בתקווה שנמשיך להיכלל ולהתקדם ברשימת בחירות המטיילים במזרח התיכון, אני מודה לכל המבקרים שבחרו לפרגן לנו בחוות דעת חיובית וציון לשבח".

קניקה סוני, מנהלת מסחרית ראשית ב-Tripadvisor : "ברכות לבחירה הטובה ביותר של המטיילים ב-Tripadvisor לשנת 2022, הטובה ביותר מבין הזוכים הטובים ביותר. פרסי בחירת המטיילים באתרים הטובים ביותר בתיירות ובאירוח, לדברי האנשים החשובים ביותר, האורחים שלכם. הדירוג בין הטובים שבטובים הוא תמיד קשה – אבל אף פעם לא יותר מאשר השנה כשאנחנו יוצאים ממגפת הקורונה. בין אם מדובר בשימוש בטכנולוגיה חדשה, הטמעת אמצעי בטיחות או העסקת עובדים מצטיינים, אני מתרשמת מהצעדים שנקטתם כדי לענות על הדרישות החדשות של הנוסעים. הסתגלתם בצורה מבריקה מול המצוקה".

מארון עיסא מנכל מגדלה עם פאז'ר ג'ון והתעודה מטריפ אדוויזר – צילום דויד דלגאדו

מרכז התיירות מגדלה
על שפת הכנרת, ממוקם אתר ארכאולוגי מהמאה הראשונה לספירה, שנחשב לעיר הולדתה של מריה מגדלנה. האתר כולל את הממצא החשוב ביותר, המכונה אבן 'מגדלא' שנמצאה בבית הכנסת השמור ביותר של ישראל מהמאה הראשונה באזור הגליל, בין שאר הממצאים המשמעותיים.
בשנת 2019 נפתח במקום מלון מגדלה, הכולל 150 חדרים וסוויטות מאובזרים היטב. באתר שוכן המרכז הרוחני Duc In Altum, כנסייה לתפילה תוך השתקפות וחגיגות המוניות עם נוף מרהיב לכנרת.

Tripadvisor
פלטפורמת הדרכת הנסיעות הגדולה בעולם עוזרת למאות מיליוני אנשים מדי חודש, להפוך למטיילים טובים יותר, החל מתכנון, דרך הזמנה ועד טיול.
מטיילים ברחבי העולם משתמשים באתר ובאפליקציה של Tripadvisor כדי למצןא היכן ללון, מה לעשות והיכן לאכול, על סמך הנחיות ממי שהיו שם בעבר.
עם יותר מ-988 מיליון חוות דעת ודעות על כ- 8 מיליון בתי עסק, מטיילים פונים ל-Tripadvisor כדי למצוא דילים על מקומות לינה, להזמין חוויות, להזמין שולחנות במסעדות טעימות ולגלות מקומות מעניינים בקרבת מקום. כחברת הדרכת נסיעות הזמינה ב-43 שווקים וב-22 שפות, Tripadvisor הופכת את התכנון לקל ללא קשר לסוג הנסיעה.

לפרטים והזמנות: לפרטים והזמנות: www.magdalahotel.com או 0747003204

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות