שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

רשת חינאווי Wine & More במתיחת פנים

מחדשת ומגדילה את סניף הוד השרון

רשת חינאווי Wine & More יוצאת במהלך אסטרטגי במסגרתו היא מחדשת את סניף הוד השרון, הממוקם ברחוב סוקולוב 16 , עם עיצוב ושיפוץ מסיבי. ההדגש הוא על עיצוב מינימליסטי יוקרתי.
שטח החנות הוכפל ל- 120 מ"ר וכולל מחלקות שונות ביניהן, קצביית פרימיום, מעדניית גבינות, חנות יין ואלכוהול, סיגרים, דליקטסים ועוד.
היקף ההשקעה הכולל במהלך- כמיליון ₪.

סניף הוד השרון הוא אחד הסניפים הוותיקים והחזקים של הרשת בעיצוב שולבו אלמנטים יוקרתיים, כמו פרקט פישבון, תאורה חכמה מותאמת ועוד. הושם דגש רב על הנגשת הסניף לנכים ושדרוג והכפלת תמהיל המוצרים המוצע בחנות. זאת על מנת לייצר חווית קניה מתקדמת בסטנדרטים בינלאומיים.

רשת חינאווי Wine & More, היא רשת קמעונאית מובילה לשיווק והפצת יינות ומשקאות אלכוהוליים מהוותיקות והבולטות בארץ. הרשת בבעלותה של משפחת חינאווי, מונה כיום 10 סניפים באזורים שונים ברחבי הארץ.

מהנהלת רשת חינאווי Wine & More נמסר: "זה לא סוד שבשנים האחרונות הוד השרון הפכה למעצמה קולינרית. היא ממשיכה להתחזק עם מסעדות הנפתחות בקצב מתמיד ואיתה מתחזקים הידע והסקרנות לעולמות היין והאלכוהול. הלקוח הישראלי פתוח להתנסות במוצרים מקומיים ומיובאים , יותר מתמיד, והוא אינו מוכן להתפשר על האיכות. אנו רואים את השינוי בפועל. סל הקניות גדל משמעותית וההעדפה ההראשונית מושמת על מוצרי הפרימיום. אנו מעריכים שצמיחה מואצת זו אינה טרנד חולף, אלא צפויה להשאר ולהתעצם".

"נוסף להכפלת מגוון המוצרים המשווקים בחנות ויבוא מוצרים הייחודיים רק לנו בגבינות, ביין ובאלכוהול, היה לנו חשוב לשלב אווירה חמה ואינטימית ללקוחותינו הנאמנים שהפכו ברבות השנים לסוג של משפחה. צוות העובדים עבר הכשרה מקצועית נוספת כך שחווית הקניה המוצעת תבטא נגיעות של חו"ל לצד חמימות והכרות אישית.
לרגל ההשקה המחודשת ולרגל החגים אנו נציע מבצעים אטרקטיביים במיוחד במחלקות השונות כך ששווה לעקוב אחרינו".

רשת חינאווי Wine & More
סוקולוב 16 הוד השרון.
טלפון: 09-7450460.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות