שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

תערוכת 'בוטניזאור' בגן הבוטני בירושלים

התערוכה הבינלאומית לדינוזאורים וטבע תפעל גם בסוכות

לאור ההצלחה והביקוש הרב בקיץ, האטרקציה הבינלאומית שנחתה בגן הבוטני בשיתוף עיריית ירושלים והחברה העירונית אריאל, תפעל גם בחוה"מ סוכות בין התאריכים 8/10 עד 17/10.

בתערוכה 'בוטניזאור'  קיים מפגש ייחודי עם כ 45 דינוזאורים אינטראקטיביים, בגודל אמיתי ולצידם מידע המבוסס על ממצאים שנמצאו ברחבי העולם.
הדינוזאורים, חלקם ענקיים בגובה של 7 מטר ואורך של 15 מטר, מתעוררים לחיים באמצעות טכנולוגיה מיוחדת. הם פרושים על פני מסלול של כקילומטר.
הילדים וההורים נהנים גם מכתב חידה המחבר בין העולם של הדינוזאורים לבין העולם שלנו.
מה אכלו הדינוזאורים? מתי חיו ואיך? אילו בעלי חיים מוכרים התפתחו מהדינוזאור? תשובות לכל השאלות בתערוכת בוטניזאור שבגן הבוטני.  .

בגן קיימת פינת צילום בה יכולים הילדים 'לרכב' על דינוזאור ולהצטלם עימו . הם יוכלו להצטלם בתוך ביצי דינוזאורים גדולות ולדמות עצמם כגורי דינוזאורים. כמו כן מצויה בגן פינת חפירה בה הילדים יוכלו לחפור בחול ולגלות עצמות דינוזאורים. תתקיים גם סדנת יצירת דינוזאורים לילדים , בתשלום נוסף של 10 ₪ לילד.

המבקרים בבוטניזאור מוזמנים להיכנס למתחם חדשני של מציאות מדומה עם משקפי VR ולחוות טיול/טיסה על גבי דינוזאורים מתקופת היורה. ההרגשה היא שרוכבים על דינוזאורים וצופים בחייהם, בנופים ובדינוזאורים השונים, במרחק נגיעה.

בגן הבוטני מתקיימות מגוון פעילויות לכל המשפחה, מתחם מים, החממה הטרופית ותערוכת האמנות הבינלאומית במציאות רבודה 'לראות את הבלתי נראה'. מורידים את האפליקציה וצופים בעבודות אמנות של טובי האמנים בעולם. לאורך היום מדריכי הגן יספרו סיפורים בוטניים ויענו על שאלות האורחים.

ראש העיר ירושלים, משה ליאון:
" הגן הבוטני גבעת רם בירושלים הוא ללא ספק פנינת טבע עשירה ומיוחדת בעירנו האהובה. גם במהלך החגים מספקת עיריית ירושלים לתושבים ולמבקרים בעיר אירועים משובחים. אני קורא לכולם, להגיע לכאן, לחוות את העיר היפה בתבל, ירושלים וליהנות מכל השפע והאטרקציות  שרק היא יודעת להציע״.

צילום תום עמית

שעות הפעילות בסוכות:

סוכות 8-17/10  9:00-18:30 (כניסה אחרונה עד השעה 17:30).

שישי וערבי חג 09:00-15:00 ( כניסה אחרונה בשעה 14:00)

עלות: כרטיס רגיל מגיל שנתיים ומעלה – 99 ₪ מבצעים בחברות האשראי של 1+ 1

כרטיסים מוזלים בוועדים השונים, למחזיקי כרטיס ירושלמי  ובמועדוני כוחות הביטחון.

לפרטים והזמנת כרטיסים: בימות 6226* ובאתר

לפרטים נוספים: הגן הבוטני האוניברסיטאי טל. 02-6794012 באתר ובעמוד הפייסבוק

במקום דוכני אוכל ושתיה.

 

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות