שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

נוצץ ומסוכן בברודווי

נוכלים ב"קברט" וב"שיקגו" – מופע דעת, מוזיקה ותיאטרון

סנסציה, זוהר, פשע, סקס. ניראה שכיום, יותר מתמיד, נמשכים אליהם וניזונים מהם, בין אם דרך הרשתות החברתיות, תכניות ריאליטי או חברות הסטרימינג.  דומה שנוכלים ורמאים למיניהם מקבלים עוד ועוד זמן אוויר, בדוקו-ריאליטי על משפחת רפאלי, "נוכל הטינדר" בנטפליקס, או סדרה וריאליטי בפיתוח שבמרכזם אתי כרייף.   

שני מחזות זמר אייקוניים, "קברט" (1966) ו"שיקגו" (1975) כבר העמידו במרכזם נוכלים שופעים בקסם שקשה לעמוד בפניו. שני מחזות הזמר ממשיכים לרוץ בהצלחה – "קברט"  בלונדון; "שיקגו" הוא בשנתו ה-26 בברודווי – ושניהם מעניקים לקהל חגיגת שואו ביזנס גדולה. אך שתי היצירות מגישות עוד הרבה מעבר לשואו ביזנס.

בערב ייחודי המשלב שיח קליל, מצגת עשירה, קטעי וידיאו מרתקים וביצוע חי של שירים מתוך "קברט" ו"שיקגו" נגלה מחדש את סוד קסמן של שתי היצירות ואת הרלוונטיות המתמשכת שלהן.

כתב, מספר ושר: אייל שרף
פסנתר ושירה: אלון אביב
בימוי: אודי רצין
שירים: ג'ון קֶאנְדֶר ופרד אֶבּ
עיצוב תמונה: נועה בר-חיים

קפה תיאטרון הקאמרי, שד' שאול המלך 19, תל-אביב
יום ב', 19 בספטמבר 2022, בשעה 21:00
מחיר כרטיס: 100 שקלים
קישור לרכישת כרטיסים ובטלפון: 03-6060900

אייל שרף הוא חוקר תיאטרון מוזיקלי, כותב בנושא ב"הארץ", מרצה מזמר, וחזן. בעל תואר שני בתיאטרון מוזיקלי מאוניברסיטת ניו-יורק, ובוגר החוג למשחק ב-Royal Birmingham Conservatoire באנגליה.  אייל השתתף במגוון מחזות ומחזות-זמר בניו-יורק. זכה בפרס הצטיינות על עבודתו בתיאטרון יידישפיל, שם הוא מככב בהצגה "מהשטעטל לברודווי", שהיה גם שותף ביצירתה.
טלוויזיה: "החברים של נאור", "בית הכלבים" ו"צומת מילר". קולנוע: "ימים נוראים" (פרס אופיר).

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות