שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

מבחר המלצות לפעילויות לכל המשפחה

לקראת סוף חודש אוגוסט

"בוטניזאור" – תערוכה בינלאומית של דינוזאורים אינטראקטיביים בגן הבוטני בגבעת רם בירושלים
אוהבים דינוזאורים מסוקרנים מדינוזאורים? עיריית ירושלים, חברת אריאל והגן הבוטני מזמינים את כל בני המשפחה למפגש ייחודי עם כ-45 דינוזאורים אינטראקטיביים בגודל אמיתי, להשתתף בכתב חידה, רכיבה על דינוזאורים, מתחם חפירה ולחוות טיול בתקופת היורה דרך משקפי VR במתחם חדשני של מציאות מדומה!
עד סוף אוגוסט בכל ימות השבוע: 09:00- 19:00 ( כניסה אחרונה תתאפשר עד 18:00), יום ו' 09:00-15:00.
בגן הבוטני בגבעת רם ירושלים | זלמן שניאור 1, ניות, ירושלים.
עלות: כרטיס רגיל מגיל שנתיים ומעלה – 89 ₪, מבצעים בכל חברות האשראי של 1+ 1. כרטיסים מוזלים בוועדים השונים, למחזיקי כרטיס ירושלמי ובמועדוני כוחות הביטחון.
לפרטים והזמנת כרטיסים: בימות 6226* ובאתר.

מוזיאון ידידי ישראל בירושלים למען ילדי אוקראינה
תורמים ונהנים! לאחר סיוע מתמשך לתושבי אוקראינה בחודשים האחרונים, קורא לכם מוזיאון ידידי ישראל להירתם למטרה טובה ולתרום צעצועים, משחקים ובובות עבור ילדי אוקראינה הנמצאים תחת מלחמה. במתחם המוזיאון הוקמה עמדה בה יכולים הילדים לצייר ציורים, לכתוב ברכות ואיחולים שיצורפו למשלוחים, במרכז המדיה ניתן לצפות בסרטון המיועד לילדים ולהורים המתאר את המצב באוקראינה ואת פעילותם של מייק ומייקל אוונס באוקראינה למען התושבים.המוזיאון הוא מרכז חוויתי בנושא ציונות ומספר את סיפורי הגבורה והחסד של הלא יהודים אשר פעלו בכל דרך שרק יכלו, להשבת העם היהודי לארצו המיועדת בציון, ושגשוגו לאורך התקופות החל מההבטחה התנכ"ית, ועד ימינו אנו. במוזיאון סיור בין 7 מיצגי מולטימדיה או-קוליים מתקדמים בטכנולוגיות ואפקטים ייחודיים המפגישים את המבקרים עם דמויות וגיבורים מההיסטוריה של עם ישראל.
בימים א'-ה' 10:00-16:30, שישי 09:00-14:00.
ברח' יוסף ריבלין 20, ירושלים, ישראל.
עלות: כניסה למתחם התרומה ועמדת הציורים חינם | כניסה לסיור במוזיאון: מבוגר – 44 ₪, ילד מגיל 3-18 – 33 ₪, אזרח ותיק/חייל/כוחות הבטחון – 22 ₪ | כרטיסיה משפחתית זוג + 3 ילדים – 100 ₪.
לפרטים נוספים ותיאום ביקור או סיורים מראש בלבד: טל' 02-5329401 ובאתר.

מעלית הזמן בירושלים ומסע בגוף האדם
לאחר הפסקה ארוכה חוזרת לפעול האטרקציה 'מעלית הזמן בירושלים' ומזמינה את הקהל הרחב במהלך אוגוסט, להצטרף למסעות רב-חושיים מדהימים: מסע במעלית הזמן אל סודות ירושלים מיצג חוויתי העושה סדר בהיסטוריה הארוכה והמורכבת של העיר. המיצג הדו מימדי, לוקח את הצופה 3,000 שנה אחורה, למסע מרתק בזמן אל מעמקי האדמה של העיר ירושלים, החל מימי בית ראשון דרך בית שני, חיי ישו ומוחמד, כובשי העיר, שחרור הכותל במלחמת ששת הימים ועד לימים אלו. כ- 30 דקות. מוקרן במספר שפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ספרדית, גרמנית, איטלקית וסינית מנדרינית.
מסע בקפסולה זעירה אל תוך גוף האדם בתלת מימד החושף את סודותיה של המכונה המשוכללת ביותר ביקום, גוף האדם. כיצד אנו נושמים? איך אנו קולטים מידע? איך אנו מעכלים? איך אנו נראים מבפנים? את התשובות לכל השאלות האלו ועוד תוכלו למצוא במיצג הדמיות תלת מימדיות מרהיבות ומדויקות בעזרת 'אינפו' קפסולה – רובוטית עתידנית המנחה את המסע ומספקת נקודת מבט ייחודית משלה על הנעשה בגופנו. אורך: 25 דקות. שפות: עברית וערבית. (אין אפשרות לכסאות נייחים)
בימים א'-ה' 10:00-21:20 שישי מ-10:00-14:00. שבת סגור. הכניסה מותרת מגיל 5 /חובה לתאם מראש את מועד וסוג המיצג
ברחוב יצחק קריב 6 שד' ממילא (הקניון הסגור) ירושלים
עלות: 54 ₪ ברכישת כרטיס בקופה 46 ₪ לרוכשים דרך האתר. הנחות לסטודנטים מחזיקי כרטיס ירושלמי ועוד
לפרטים נוספים והזמנות: 02-6248381 ובאתר www.time-elevator.co.il


'בבואה' יצירה של האמן הרב-תחומי דור זליכה לוי במרכז לאמנות עכשווית בבריכת הקשתות ברמלה | אוצרת: ד"ר סמדר שפי
הקהל מוזמן לחוויה רב-חושית באמצעות שייט במרחב הייחודי של בריכת הקשתות ההיסטורית ברמלה, תוך צפייה והאזנה למיצב וידאו סאונד ברמלה שנוצר במיוחד למקום. המיצב כולל יצירות מוסיקליות המתנגנות מ-8 רמקולים התלויים מתקרת הבריכה. על הקירות מוקרנים דימויים מעוגלים שמקורם בכלים מוסיקליים עתיקים שצולמו בזמן הנגינה עליהם.
בימים א'-ד' 08:00-16:00, ה' 08:00-20:00,  ביום שישי 09:00-14:00, בשבת 09:00-20:00.
המרכז לאמנות עכשווית CACR | בריכת הקשתות – ההגנה 12 רמלה (הכניסה מרחוב השומר).
צפייה במיצב בתיאום מראש.
עלות: מבוגר – 23 ₪ , ילד/חייל/גמלאי – 19 ₪ | קבוצות ניתן לקבוע בתיאום מראש מעבר לשעות הפתיחה.
לפרטים נוספים: בטל' 08-9216873 ובאתר.

מסע בזמן אל הסיפור היהודי במרכז המבקרים החדש באשדוד – 'מאורות'
באמצעות אפקטים של סאונד, וידיאו מפינג, משחקים אינטראקטיביים, אנימציות מהמתקדמות בעולם, נופים תלת מימדיים ועוד יוצאים המבקרים במאורות למסע טכנולוגי חדשני להכרת 6 תחנות בחייו של העם היהודי.
כל תחנה במרכז החדש מספרת סיפור אחד ברצף ההיסטוריה של העם היהודי: בריאת העולם, אוהל שרה ואברהם, מעמד הר סיני, סיפור מעגל החיים היהודי, שולחן השבת, הכותל המערבי הוירטואלי .
לסיום, תחנה חדשה במרכז בה מסכמים המבקרים את המסע בחידון אינטראקטיבי תחרותי.
משך הביקור במרכז כשעה וחצי, לתאם הגעה מראש.
באוגוסט: 11:00-18:00, סגור בשבת וחג.
רח' אגת שבו 11 אשדוד.
עלות: ילד/מבוגר 35 ₪.
לפרטים נוספים: טל' 053-4707143
הזמנת כרטיסים באתר בלבד.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות