שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

ארטיק סברס בשילוב עם נענע

מבית חוות צברי אורלי

חוות צברי אורלי השוכנת בנגב ומתמחה בגידול זני סברס ייחודיים בקנה מידה עולמי, המוגנים בפטנט, משיקה לקראת הקיץ מארזי ארטיק סברס.
מארז  אחד מכיל 4 קרחוני סברס אדום 100% פרי, ללא תוספת סוכר או צבעי מאכל המיוצרים מפרי סברס אדום אורגני והשני מכיל ארטיק סברס המבוסס על 90% פרי המשולב עם נענע.

תזונאים ומומחים עולמיים לבריאות הציבור בחנו את תרומת הצבר לבריאות האדם והגיעו למסקנות שלצבר מיוחסים סגולות רפואיות שונות והוא מוגדר כצמח העתיד ונחשב כ"הדבר הבא" וסופר פוד בקשר לתזונה בריאה.

הסברס מהווה מקור טוב לאספקת סידן, מכיל זרחן, ברזל, אבץ, אשלגן ומינרלים החיוניים לגופנו, מגדיל את רמת האינסולין אצל ספורטאים ומסייע להתמודד עם מחלות סרטן שונות. חולי דלקת פרקים וחולי מחלת המעיים קרוהן מדווחים על הקלה בכאבים בעקבות שתיית מיץ הצבר.

הפרי משפר את פעילות מערכת השתן ואף מקל על הגוף במצב של עצירות בעקבות ריבוי הסיבים. הוא מסייע במניעת עלייה במשקל, מגביר את האנרגיה בגוף, מאזן את החומציות ברירית הקיבה, מפחית צרבות, יעיל נגד כיבים וטחורים. הסברס גם משפר את פעילות הכבד ומחזק את המערכת החיסונית. הוא מסייע לטיפול בהשמנת יתר, פעילות אנטי ויראלית, מסייע באיזון רמות הסוכר בדם ומאבק במחלת הסוכרת ויש לו השפעה חיובית על רמות הכולסטרול הטוב בדם.

מחיר מארז 4 יחידות של 100% פרי סברס או מארז 4 יחידות של 90% פרי בשילוב נענע – 40 ₪

ניתן להשיג את מארזי הארטיק סברס של חוות צברי אורלי ברשת ניצת הדובדבן, חנויות טבע ובאתר הבית של החווה https://www.ocf.co.il/

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות