שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

פרק אריאל שרון – חנוכת חוות שלם

ישראל פרקר

כידוע, רבים רבים עומדים בתורים הארוכים, הנוראיים, בשדה התעופה או בתורים מרגיזים לחידוש דרכונים. יש כאלה המאוכזבים מביטול טיסות מספר שעות לפני ההמראה או כאלה החוזרים ארצה מודבקים מנגיפים שונים המרחפים באינספור זנים ברחבי העולם. למה הם ממהרים דווקא עכשיו לבקר בחו"ל, זה עניינם והם יוכלו אולי להסביר. לי זו נראית תופעה מאוד משונה ובלתי ברורה.
(אבל זו זכותם)
אחד הדברים בהם אני בטוח הוא שאין הם יודעים בכמה מקומות יפים, נעימים וטעימים בישראל הם עדיין לא ביקרו. אולי עם קצת פקקי תנועה אבל לא עם אכזבות בשדות תעופה וריצות והפתעות בחו"ל.

בשנים האחרונות אני מסייר, מטייל ומבקר בארצנו באינספור מקומות וכל פעם אני מופתע מחדש איך לא ידעתי על מקום כזה ייחודי בו אני מבקר.
אז אתמול הוזמנתי והייתי במקום מאוד מיוחד, הנמצא כ15 דקות מביתי ולא ידעתי עליו עד כה.

השרה להגנת הסביבה תמר זנדברג ומנכ"ל פארק אריאל שרון דן ליכטמן, חנכו את המתחם המרכזי בפארק – מתחם חוות שלם. היו נאומי ברכות שביניהם מיקי גבריאלוב שר את שיריו הישנים והיפים.
פארק אריאל שרון הוא הפארק המטרופוליני האקולוגי הגדול בישראל, ושטחו הכולל יהייה למעלה מ 8,000 דונם בסיום פיתוחו .

הפארק כולל שטחי טבע, ארכיאולוגיה, נחלים, תצפיות ייחודיות, אגמים מלאכותיים ושטחים חקלאיים לצד מסלולי טיול, הליכה ורכיבה על אופניים.
המתחם החדש יציע למבקרים חוויה של טבע עירוני לצד פעילויות רבות. הכניסה למתחם נמצאת בדרך חיים בר לב, דרומית למתחם הסאפרי הרמת גני.
במקום הייתה "חוות שלם" – חוות הזרע. היא הוקמה ב 1953 על ידי האגודה החקלאית השיתופית "הזרע". שעסקו בגידול, פיתוח והפקת זרעים לחקלאות בארץ ישראל.

סיירנו במקום לאורכו ולרוחבו, לאחר גזירת הסרט הלבן ומספר נאומיי ברכות ואני צילמתי וצילמתי, התלהבתי שוב ושוב וחזר לי במוח המשפט: תמונה יפה אחת שווה מ1,000 מילים, אני מעלה כאן הרבה יותר מתמונה אחת.

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות