שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

פסטיבל בריזה באשקלון חוזר

שלושה ערבים של הופעות מרגשות ופסטיבל אורות

פסטיבל בריזה אשקלון האהוב והמוכר חוזר לגן הלאומי אשקלון לשלושה ערבים מדהימים של מוזיקה ישראלית לצד פסטיבל רחוב חינמי ומפואר שיתקיים לאורך השדרה של הגן הלאומי, ביוזמת עיריית אשקלון,

לאורך השדרה של הגן הלאומי אשקלון, יתקיים פסטיבל רחוב מיוחד, ללא תשלום, בו המבקרים יוכלו ליהנות מאווירה מוארת ושמחה הכוללת תאורת רחוב ססגונית וצבעונית, דמויות רחוב שיסתובבו בין המבקרים – ישמחו ויכניסו אותם לאווירת החגיגה, נגני בוזוקי והופעות של הרכבים מוזיקליים מקומיים – והכל בחינם!

במקום יפעלו גם דוכני רחוב בהם ניתן יהיה ליהנות מהמבורגרים, נקניקיות ובירות.

פסטיבל בריזה – פסטיבל רחוב – צילום eclipse media

הופעות הפסטיבל באמפי-פארק שבשטח הגן הלאומי יכללו שלושה ערבי הופעות:
בריזה לכל המשפחה, מוזיקה ישראלית בסימן לב אחד ונשים גדולות מהחיים בהשתתפות: אברהם טל, אנה זק, התקווה 6, מרגי, עילי בוטנר וילדי החוץ יופיעו זה אחר זה. אביב גפן והתעויוט שיארחו את בניה ברבי, יונתן רזאל, נתן גושן ושולי רנד. וריטה, זהבה בן, נסרין קדרי, קרן פלס ושירי מימון שיופיעו על במה אחת.

ראש עיריית אשקלון, תומר גלאם: "אני שמח ונרגש להכריז על חזרתו של פסטיבל בריזה אשקלון. הפסטיבל, שהיה לשם דבר בתרבות ובמוזיקה בישראל ומשך אליו עשרות אלפי מבקרים מכל רחבי הארץ, שב לאמפי-פארק המחודש בגן הלאומי אשקלון – הבמה הכי טובה בישראל. פסטיבל בריזה אשקלון יחזיר לעיר את המקום לו היא ראויה וימצב אותה כעיר שוחרת תרבות, אמנות, מוזיקה ויצירה ישראלית. אני מזמין את תושבי ישראל ואת תושבי אשקלון במיוחד להגיע לפסטיבל האהוב, ליהנות, להתרגש ולשמוח יחד".

פסטיבל בריזה, הגן הלאומי אשקלון – 15-17 באוגוסט
פסטיבל האורות – 15 באוגוסט 18:00-23:00, 16-17 באוגוסט 19:00-23:00 | הכניסה חינם!
לרכישת כרטיסים להופעות

מחיר כרטיס להופעות: 99 ₪ .
מחיר מיוחד לתושבי אשקלון: 49 ₪

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות