שלחו לנו את החומר לפרסום

אנשי עולמות היין, שמן זית ומזון, יצרנים ומשווקים

מוזמנים לשתף במדורי האתר את הקהל בפעילות וחידושי ענפיהם וגם ברשמי טעימה ופגישות באירועים שונים.

הירשמו לניוזלטר שלנו

רשת מלונות רימונים משיקה שני מתחמי בילוי חדשים

במלונות בנהריה ובגלבוע

רשת מלונות רימונים משיקה שני מתחמי בילוי חדשים, חלק ממותג חדש של הרשת שייקרא NATI'S BAR (הבר של נתי), בהשקעה כוללת של כמיליון ₪.
הבר הראשון ברשת נפתח על גג מלון רימונים מדיסון נהריה, רופטופ בשטח של 200 מ"ר בקומה השמינית מול הים התיכון והשני במלון אוליב בגלבוע הבנוי על אחת הפסגות של הר הגלבוע.

הברים החדשים מיועדים גם כמתחמי בילוי מיוחדים עבור תושבי הגליל המערבי והעמקים. הברים נמצאים בנקודות תצפיות מרהיבות בהן יוכל הקהל הרחב לשבת במתחמי הישיבה המעוצבים, ליהנות מתפריטים מיוחדים שהכינו השפים במלונות, לשתות קוקטיילים ומשקאות שונים, כאשר במדיסון אפשר ליהנות מתפריט בשרי ומנוף ישיר לים ומבריזה מיוחדת ובגלבוע אפשר ליהנות מתפריט חלבי ומנוף המשקיף אל שלושת העמקים – עמק המעיינות, עמק יזרעאל ועמק חרוד.

ברופטופ מדיסון ניתן יהיה לערוך גם אירועים פרטיים ועסקיים (עד 180 איש).

נהריה צילום סטודיו

 

מנכ"ל רשתות המלונות רימונים ואוליב עופר חיות: "מתחמי הבילוי החדשים צפויים להוות מוקד משיכה לקהל המקומי בכל אזור.  מדובר בקונספט חדש עבורנו ובכוונתנו לפתוח בהמשך ברים חדשים לקהל הרחב גם במלונות נוספים באזורים אחרים כמו תל אביב וירושלים. מדובר על מתחמי בילוי ועסקים לכל דבר ועניין. הגג בנהריה שיושק בשבוע הבא על שפת הים הוא בשורה של ממש לתושבי האזור ובכלל לכל חברי מועדון הרימון שפתחנו מחדש לאחרונה – חברי המועדון יוכלו בחודש הקרוב ליהנות בבר בנהריה ממבצעים מיוחדים של 1+1 על המשקאות ועוד מבצעים משתלמים במיוחד, לצד שיתופי פעולה נוספים שבכוונתנו להוציא לדרך בקרוב ביחד עם עיריית נהריה, המועצה האזורית גלבוע וחברות שונות לקיום אירועים ומופעים במתחמים השונים".

NATI'S BAR מדיסון נהריה
שעות הפעילות בקיץ: 16:00-23:00
NATI'S BAR גלבוע
תפריט מסעדה חלבית בימים א'-ה' 18:00-22:00; תפריט סנייק בר 12:00-18:00

כתיבת תגובה

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

קרא עוד כתבות